Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Hvězda reality show šíleně přibrala: Čtěte, proč se z krásky s velikostí 34 stala otylka s brutální celulitidou

Zdroj: Profimedia.cz

Bývalou hvězdu anglické mutace reality show Big Brother Chanelle Hayes (26) nachytali fotografové na dovolené na Kanárských ostrovech. Chanelle bývala kdysi modelka s fantastickou figurou, během několika let ale přibrala tolik, že se její postava změnila k nepoznání.

Hayes byla kdysi hvězdou pánských magazínů a mužům se při pohledu na její tělo začala orosovat čela. Jenže Chanelle se stala závislou na jídle a přibrala natolik, až se její váha dostala nad sedmdesát kilo. Z původní velikosti 34 se dostala až na 46. "Jídlo je stejně návykové jako drogy. Hlavně to, co obsahuje hodně sacharidů, a polotovary. Zejména když trpíte depresemi, můžete snadno propadnout přejídání. Nejprve vás ten pocit uspokojí a pak přijde těžká deprese z přejedení," prozradila Hayes, která nyní provozuje cukrárnu ve Warringtonu, magazínu Now.

Chanelle prý se svojí figurou nebyla nikdy spokojená. "I když jsem se mohla obléknout do 34, stejně jsem chodila na liposukce. Chtěla jsem mít velikost nula a byla jsem schopná pro to udělat cokoliv," říká britská celebrita.

Teď už prý po velikosti nula netouží, jejím snem je mít postavu přesýpacích hodin (velký hrudník, štíhlý pas a větší zadek), jako má například Kelly Brook

Související články

Další články