Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Hvězda OnlyFans Tereza Bartoňková terčem nechutných zpráv od fanoušků: Jak reaguje

Polonahé fotky byly doma tabu, ale prosadila si své.
Zdroj: Se souhlasem Terezy Bartoňkové
+ Další 4 fotografie
Rozhovor

Modelka a influencerka Tereza Bartoňková miluje rozruch. Ráda provokuje odhalenými snímky a dokáže si díky nim také slušně vydělat. Toho, co na odvážné fotky jednou řeknou její děti, se nebojí. “Doba je jiná. Pokud budou po mně, řešit je nebudou,” prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Nádherná Tereza Bartoňková se považuje za živel. Ráda vzbuzuje pozornost a rozruch. Za největší svou zbraň považuje své sexy tělo.

Hlavu si postavila i proti své rodině, která byla zásadně proti odvážným snímkům.
“Jsem z věřící lékařské rodiny. Takže tohle bylo u nás tabu. Já jsem ale měla vždy svoji hlavu a šla si tvrdě za svým,” prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz

Svého počinu rozhodně nelituje. Na Instagramu a také na platformě OnlyFans si dokázala vybudovat pěknou základnu fanoušků. Tím si dokáže i slušně vydělat.

"Díky poměrně aktivnímu profilu na Instagramu mám dost spoluprací i tam. Takže se snažím fungovat právě i na něm. Na OnlyFans, na mém VIP účtu, mám přes 1000 fanoušků a asi 20 tisíc likes,” pochlubila se modelka.

I přes to, že se Tereza rozhodně nestydí, má jasně danou hranici, přes kterou by nikdy nepřekročila. "Určitě bych nenatočila porno," říká s jistotou.

Tereza Bartoňková: Zvrhlé nabídky ignoruji

Má to ale svou daň. Samosebou jí občas chodí zvrhlé nabídky a drzé zprávy od oplzlých “fanoušků”.
“Ano, chodí, dnes a denně. Asi jako každé dívce v dnešní době,” prozradila. Modelka je s nimi ale velmi rychle hotová: “Nereaguji, ignoruji.”

S fanouškem ze sociálních sítí by Tereza na rande nevyrazila, preferuje osobní seznámení. Ale kdyby se to někomu přece jen poštěstilo, může to být kdokoliv!

Modelka nemá představu, jak by měl její muž vypadat. “U mě hraje hlavní roli chemie, když tam není, může být, jaký chce,” prozradila.

Bartoňková: Nikdy jsem nebyla rodičovský typ

Teď si chce plnit kariérní sny, na rodinu nemá zatím ani pomyšlení. “Nikdy jsem nebyla rodičovský typ. A zatím se tímto směrem neplánuji ubírat. Avšak člověk nikdy neví. Zatím si užívám bezdětný život,” prozradila.

Až přijde čas, Tereza nemá obavy z toho, co by na její odvážné fotky mohly říct děti.
“Absolutně ne. Doba je jiná a myslím si, že i děti v dnešní době smýšlí jinak. Samozřejmě bych se snažila s nimi o tom promluvit. A pokud budou po mně, tak to určitě řešit nebudou,” směje se modelka.

“Navíc raději budu matkou, co dá svým dětem lásku a finančně se o ně postará, než být matkou, která na své děti nemá čas, není schopná je finančně zajistit, nemiluje je a nedej bože holduje nějaké z trestných činností,” dodala.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy