Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda MasterChefa otevřeně: Jak jsem točil filmy pro kluky a jak se řeší erekce

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
TEMNÁ MINULOST
Jak jsme již informovali, v druhém díle letošního ročníku soutěže MasterChef se objevil i modrovlasý vlásenkář Stáňa Menčík (26) s růžovými koly v uších, který má za sebou docela divokou minulost. Co říká o své zkušenosti s točením gay porna?

Stáňa se s tím, že obcoval s jinými muži za peníze, vůbec netají. „K pornu mám přímý vztah. Před sedmi lety jsem ho sám natáčel. Od té doby na něj moc nekoukám. Jsem docela kritický člověk, kritizoval bych jen to, co je špatně při tom natáčení. Člověk zjistí, že mu celý život lhali, že je to jen iluze,“ uvedl Menčík předloni na přednášce během Prague Pride.

Natočil toho víc

Mám za sebou celý film a pár filmů ještě bokem. Šlo o gay porno. Vedla mě k tomu životní situace. Dělal jsem to pro peníze. Měl jsem tam nějakého heteráka, který vypadal, že našel práci, která ho baví. Ten to bral tak, že se ohnul a s kamenným výrazem to udělal,“ popisuje Stáňa, který mezi diváky MasterChefa už jen svým vzhledem vyvolá bouřlivé reakce.

„Bral jsem to jen jako jednorázový přivýdělek. Napadlo mě pokračovat, ale nejsem tak splachovací člověk, abych sebou nechal na place zametat produkcí. Ponižovalo mě to,“ vysvětlil, proč se z něj nestal homosexuální Robert Rosenberg (43).

Injekce do údu

„Erekce se řeší různě. Sám jsem musel užít injekci. Nevím, jak je to s legalitou. Ale kolikrát bych si ho radši utrhl než tohle,“ prozrazuje Stáňa, jehož možnost natáčet sex lákala.

„Měl jsem hříšné myšlenky, jaké to je asi natáčet, ale když jsem se k tomu dostal, tak jsem názor změnil. Chce to pevné nervy. Ne každý to zvládne,“ dodal vyučený cukrář Stáňa Menčík, který se hrdě označuje za „buznu“ a přiznává, že jakou chybu s pornem udělal, pochopil až ve chvíli, kdy se video začalo šířit po internetu. Od té doby je ale pro partnery prý atraktivnější v posteli.

Související články

Další články