Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Humor ho nepřešel! Jarda Jágr si utahuje z návratu do Kladna, jeho Veronika se místo smíchu vzteká!

Jarda se baví, ale Veronika zase tolik nejásá.
+ Dalších 22 fotografií
Jaromír Jágr (45) bere návrat do Kladna s humorem. Na Instagramu zveřejnil vtipnou koláž, která si střílí z jeho přítelkyně Veroniky Kopřivové (26). Ta si zřejmě nepředstavovala, že z prosluněné Floridy pofičí zpátky do Česka tak rychle. Nadhled svého hokejového přítele nesdílí, naopak se na sociální síti docela vzteká.

„Miláčku, začni balit, v sobotu se mám hlásit v Benátkách.“ Těmito slovy začíná vtipná koláž, kterou si vystavil Jarda Jágr na Instagramu. Je jasné, že autorův záměr byl především vystřelit si z hokejistovy přítelkyně Veroniky Kopřivové, jež je terčem desítek posměšků.

Následuje totiž její věta. Na obrázku si myslí, že jedou do Itálie. Pravda je ale úplně jinde!

Lidé si Kopřivovou na Instagramu dobírají. Mají za to, že tak rychlý návrat z Floridy do Česka musí být pro Verunku šok. Místo, aby je Kopřivová jedním slovem utřela, začala rozumovat a na sociální síť poslala několik slohovek. A ty jsou spíš pro smích, než aby je bral kdokoliv vážně.

Opět se potvrzuje, že moudrost přichází s věkem. Přestože mu to musí být nepříjemné, bere Jágr celou věc sportovně. Směje se a snaží se vše zlehčovat. Místo toho, aby se Veronika chovala stejně, zase kolem sebe kope.

Mohlo by vás zajímat

Další články