Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hrůzné detaily z pitvy: Jan Kočka (†28) ani Míla (†28) neměli nejmenší šanci přežít

Jan Kočka neměl šanci!
Zdroj: Koláž Extra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
Stačil jeden náraz a náhle vyhasl život dvou mladých mužů. Jan Kočka (†28), člen známého kolotočářského rodu, se v pátek řítil jako zběsilý v protisměru po dálnici D11. Ujížděl totiž od naprosto banální dopravní nehody. Divoká jízda nakonec dopadla nejhůře, jak to jen šlo. Kočka napálil svůj luxusní vůz značky Mercedes do nákladního auta, který řídil autodopravce Miloslav H. (†28), otec tří dětí. Oba byli na místě mrtví a z jejich aut zbyly jen ohořelé trosky! Teď policie sdělila výsledky pitvy a ty mimo jiné odhalily, co bylo příčinou úmrtí dvou mladých mužů.

Soudní pitva byla provedena v pondělí a výsledky redakci eXtra.cz sdělila policejní mluvčí Petra Potočná.

"Soudní pitva u obou zemřelých prokázala jako příčinu úmrtí velmi těžká poranění hlavy plus další doprovázející devastující zranění po celém těle. Oba byli na místě mrtví," sdělila nám Potočná, která už dříve potvrdila, že tragické dopravní nehodě předcházela banalita, od které Kočka ujížděl.

"Způsobil dopravní nehodu. Bylo to krátce před tragickou dopravní nehodou. Řidič Mercedesu (Jan Kočka) jel ve směru na Hradec Králové a předjížděl vozidlo. Tomu vozidlu urazil boční zrcátko. Pak pokračoval dál v cestě. Řidič policii oznámil tuto skutečnost a sdělil, že došlo k té dopravní nehodě a v jakém vozidle jede. Toto bylo naše první oznámení na 158. Tato nehoda je v současné době evidována na dálničním oddělení policie," uvedla v pondělí policejní mluvčí Petra Potočná.

Mnohem více ale širokou veřejnost zajímá, jak dopadnou testy toxikologie. Výsledky těchto testů budou známy zhruba za tři týdny.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy