Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Hrůza: Tito dva pěstitelé marihuany unesli 15letou dívku a drželi ji v plechové bedně jako sexuální otrokyni!

Ryan Balletto (30) a Patrick Pearmain (25).

Teprve patnáctiletou dívku z Los Angeles unesli dva pěstitelé marihuany a měsíc ji drželi v neuvěřitelných podmínkách jako svoji sexuální otrokyni. Dívka byla zavřená v bedně, kde byly vyvrtány tři otvory. Jeden proto, aby mohla dýchat a jím podávali dívce nějaké jídlo a vodu, do druhého únosci strkali hadici a vyplachovali bednu od jejích exkrementů, které se třetí dírou vyplavovaly do pole.

Ryan Balletto (30) a jeho kolega Patrick Pearmain (25) ji občas pustili na svobodu, aby jim sklízela úrodu marihuany. Jinak byla po celý čas zavřená ve své kovové rakvi a co s ní ti dva prováděli, se snad ani raději nedomýšlet, neboť policie našla v jejich domě ručníky od krve, roztodivná dilda, stojan s řetězy a oprátku.

Podle policie by dívka nemusela být jejich jedinou obětí a zejména starší Balletto je podezříván pro více únosů. Otec pěti dětí doma kromě hromady trávy a jedné otrokyně ukrýval i pěknou řádku zbraní, aby podle svých slov ochránil svůj majetek, ale ve skutečnosti s nimi spíš nelegálně obchodoval.

Patnáctiletá oběť únosu je podle všeho celkem v pořádku a fyzicky nemá žádná poranění. Což se nedá říct o těch psychických.

Mohlo by vás zajímat

Další články