Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Hrůza má kvůli rvačce poškozený mozek, tady je 10 VIP, kteří se také dostali do bitky

Když se slavní začnou rvát.
+ Dalších 7 fotografií

Zpěvák Michal Hrůza (43) utrpěl včera vážné zranění. Během rvačky na Stodolní ulici dostal ránu a skončil v bezvědomí. V nemocnici se kvůli krvácení do mozku podrobil operaci a momentálně ho lékaři udržují v umělém spánku. Rozhodující jsou následující čtyři dny. Hrůza ale není jediný slavný, kdo se dostal do rvačky ať už vlastní vinou, nebo na něho někdo zaútočil.

1. Josef Rychtář (56)

Vdovec po Ivetě Bartošové (48) proslul hlavně bitkami se Zdeňkem Macurou, u kterých asistovala média. Další rány Rychtář schytal od neznámého muže, který se v Uhříněvsi objevil pár dní po smrti Ivety a do Rychtáře začal mlátit, dokud ho kamarád Standa nezastavil.

2. Leoš Mareš (38)

O moderátorovi Evropy 2 Leoši Marešovi je známo, že ho není nutno zbytečně provokovat. Dost překvapující byla výpověď dívky, kterou měl bezdůvodně Leoš udeřit u záchodků a k tomu jí ještě přidat sprchu slov hodných dlaždiče.

3. Sámer Issa (28)

Před šesti lety zpěváka napadli neznámí útočníci v Holešovicích, když venčil psa. Sámer po útoku špatně viděl na jedno oko, jeden z útočníků ho totiž kopl do obličeje.

4. Michal Babák

V době, kdy byl poslancem za Věci veřejné, dostal Babák v pražském klubu Blue Light nálož, při které přišel o dva zuby. Údajně provokoval, byl opilý a vytahoval se na hosty.

5. Jiří Menzel (76)

Oscarový režisér v roce 1998 na Filmovém festivalu v Karlových Varech neudržel nervy na uzdě a proutkem sešlehal producenta Jiřího Sirotka. Důvodem bitky byly spory o filmová práva ke zpracování Hrabalova románu Obsluhoval jsem anglického krále.

6. Naomi Campbell

Známou zahraniční agresorkou je topmodelka Naomi Campbell, jejíž ataky jsou v šoubyznysu proslulé. Za násilí a opakované urážky ji zažalovala její služebná.

7. Solange Knowles

Asi nejzábavnější VIP bitkou tohoto roku zůstane rvačka sestry Beyoncé Solange Knowles, která ve výtahu newyorského hotelu zmlátila v květnu jejího manžela, rappera Jay-Z.

Nenávistí k fotografům u nás prosluli třeba Jiří Langmajer, Ondřej Vetchý nebo Mirek Topolánek.

Mohlo by vás zajímat

Další články