Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hříšná hvězda OnlyFans pobodala přítele: Na policisty vystrčila prsa

Genie Exum, hvězda Only Fans. Pobodala přítele a pollcistům ukázala prsa
Zdroj: Twitter Genie Exum
+ Dalších 11 fotografií
Sexy kriminálnice

Influencerka Genie Exum (22) pobodala svého partnera Francise Amora (30). Ten skončil v nemocnici, hvězda Instagramu a OnlyFans ale vinu nijak nepociťuje. Dál se vesele svléká na veřejnosti a své lechtivé snímky sdílí na sociálních sítích. Jedna z nich je přímo před policejním autem, k další dopsala mrazivé: "Řízy, řízy." O zprávě informoval deník The Sun.

Influencerka napadla přítele

Hvězda sociálních sítí Genie Exum sdílela video, ze kterého mnohým tuhne krev v žilách. Je na něm na policejní stanici, kam se dostala kvůli tomu, že pobodala svého přítele přezdívaného Baby Boy Pajulas (jeho skutečné jméno je Francis Amor), který se živí jako nahý model.

Incident se odehrál v pondělí kolem sedmé večer v jejich bytě. Dvaadvacetiletá influencerka bodla svého třicetiletého partnera do zad a paže během prudké hádky. Hned den nato si už točila storíčko. V něm seděla v kšiltovce na policejní stanici, náladu jí to ale nijak nekazilo a Genie se vesele usmívala do kamery.

Influencerka byla obviněna z trestného činu napadení, propuštěna byla prozatím bez kauce. Na to, jestli proti ní partner vznese obvinění, si musíme ještě počkat. Ten je aktuálně v péči lékařů a stabilizovaný. Zatím to ale vypadá, že pocity viny Genie nepociťuje, naopak, celým incidentem se nesmírně baví.

Svléká se na OnlyFans a vtipkuje: "Řízy, řízy!"

"Řízy řízy," napsala pod jednu ze svých polovysvlečených fotek. Další okomentovala slovy: "Nafotila jsem to před, anebo po jeho pobodání?" Modelka se s oblibou svléká jak na Instagramu, tak na platformě OnlyFans, kde sdílí erotická videa.

Někteří fanoušci spekulují, že to udělala influencerka proto, aby na sebe přitáhla více pozornosti a získala na svých sociálních sítích větší počet fanoušků. Další si myslí, že trpí psychickými problémy. Genie je každopádně velká provokatérka, často se fotí na veřejnosti bez trička, měsíc před incidentem se tak zvěčnila před policejním autem. O zpávě informoval deník The Sun.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy