Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hrdý děda Kamil Střihavka exkluzivně o tříměsíčním vnukovi: Těším se, až ho naučím milovat Vánoce

Kamil Střihavka s manželkou Evou a druhou dcerou Terezou
Zdroj: Profimedia.cz
VÁNOCE
Pěvecká hvězda Kamil Střihavka (54) nepatří k těm, kteří by se s chutí novinářům svěřovali o svém soukromí. Pro eXtra.cz nyní ale kvůli blížícím se nejkrásnějším svátkům roku udělal výjimku a promluvil nejen o tom, jak je tráví, navíc se ale rozněžnil při povídání o vnukovi, kterého mu „pořídili“ dcera Eva s manželem Adamem, jenž je synem Davida Kollera.

„Vánoce jako takové strašně miluju. Neuznávám všeobecný názor, že je to o stresu. Peklo si z Vánoc dělají lidé sami, jsou jako mravenci. Já to beru tak, že je to o setkání. Proto všem přeju veselé Vánoce, protože při vzpomínce na naše svátky se mi vždycky na tváři rozlije úsměv. Opravdu se nasmějeme. Jako každý rok se nemůžu dočkat, až přivezu rodiče a budeme spolu,“ těší se Kamil Střihavka

U něj doma ten den na pohádky moc nedají.

Vnuk

Štědrý večer u nás probíhá trochu jinak než jinde. Rozhodně nezapínáme televizi. Když už se rodina sejde takhle pohromadě aspoň jednou za rok, vydržíme si povídat někdy i do dvou nebo do tří do rána. Rozdáváme si dárečky a je legrace. Na Vánocích mám rád, že aspoň jeden den přestávají jezdit auta, nikdo nikam nechvátá, zrychlený tep doby se zklidní na minimum. A to si užívám,“ překvapil svou láskou k svátkům na první pohled drsný rocker.

Tenhle rok bude kvůli narození vnuka hodně výjimečný.

„U nás se schází celá rodina, letos přibyl další člen, vnuk Vincent, takže nás u stolu bude osm. Vincentovi jsou tři měsíce, takže to bude spíš jen o pocitu, že je tam s námi. Už budu ale přemýšlet, že budu muset pořídit větší stůl, abychom se k němu vešli. Příští rok už to bude lepší. Moc se těším na ta rozzářená dětská očička a na jeho radost. Rozhodně ho naučím nasávat atmosféru tak, jak to dělám já celý život,“ rozněžnil se.

Tradice

A co bude umělcova rodina baštit?

„Jinak jsem vyznavač tradičních Vánoc. Na mé ženě obdivuju, že připravuje rybí i hovězí polévku, kdo chce k salátu kapra, dostane kapra, kdo chce řízek, dostane řízek. A dělá nejlepší salát ve střední Evropě, celá rodina se vždy těší právě na ten její,“ prozradil eXtra.cz zpěvák.

Většina umělců se na konci roku nezastaví a stěžuje si, že jsou na konci sil. Ne tak ale Kamil Střihavka.

„Už několik let po sobě končím s vystoupeními až třiadvacátého, ale i když to zní jako klišé, mě práce neunavuje, muzika mě baví. Je to můj koníček, dělal bych ho i zadarmo. Jsem asi jeden z mála, který si nestěžuje, mě to naplňuje,“ dodal oblíbený zpěvák, jehož písnička Země vzdálená se nedávno stala největším českým porevolučním hitem.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy