Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Hrdličky, pozor: 7 nejromantič­tějších destinací pro vaši společnou dovolenou

+ Další 4 fotografie

Pořád ještě nevíte, kam se svým miláčkem vyrazíte na dovolenou? Máme pro vás pár tipů na místa, kde se vám určitě bude líbit.

1. Mexická riviéra

Pobřeží Mexika je přenádherné a není to náhoda, že se na mexické pláže vydávají pravidelně hollywoodské celebrity. Může se vám tak klidně stát, že si vedle vás položí ručníky Beyoncé s Jay-Z.

2. Nový Zéland

Nepochybujte o tom, že Nový Zéland patří k zemím s tou nejkrásnější a nejčistší přírodou. Pokud si chcete se svou láskou užít samotu, klid a nádherné scenérie, neváhejte ani minutu a checkujte letenky.

3. Florida

Rozkvetlý a sluncem prozářený poloostrov, na který se prostě jednou v životě musíte letět podívat. Proč ne právě letos? Na Floridě to žije, je ideálním místem pro ty, co vyhledávají aktivní dovolenou.

4. Plavba Karibikem

Zapomeňte na tuhle variantu, pokud si nejste jisti, co s vašimi útrobami dělají mořské vlny. Jinak jde ale o těžkou romantiku, na kterou v životě nezapomenete. A vaše peněženka taky ne.

5. Benátky

Nepodařilo se vám ušetřit dostatek chechtáčků na výlet za oceán? Nevadí. Několik stovek kilometrů od našich hranic se nachází jedno z nejromantič­tějších měst na světě. Benátky. Vyrazte jejich směrem autem a stavte se u jezera Lago di Garda a ve Veroně, dalším městě pro zamilované.

6. San Francisco

If you´re going to San Francisco, you´re gonna meet some gently people there, zpívá se. A je to pravda. San Francisco má úžasnou atmosféru a je totálně odlišné od ostatních měst v USA. Skýtá mnohá mystická a romantická místa a zákoutí a bude vás bavit, protože se v něm střetávají různé kultury.

7. Indie

Tvrdí se, že v Indii je západ slunce nejpůsobivější. Kdoví proč tomu tak je. Indie je ideální pro pohodové páry s dobrodružnou povahou, které se touží jen tak toulat a vnímat. A být.

Mohlo by vás zajímat

Další články