Michal Hrdlička (28) je mediálně známý jako notorický proutník a milovník alkoholových večírků, což u něho šlo často ruku v ruce s pořádným průserem. „Vzhledem k mé pověsti jsem to měl u Káji v prvních týdnech těžké,“ řekl v rozhovoru pro Magazín DNES.

Bývalý moderátor nováckých sportovních novin také přiznal, že si je jistý, že Karolínu od jejich společného vztahu spousta lidí odrazovala. „Bojovala s tím a asi si říkala – sice se mi zdá fajn, ale všichni mi říkají, že není fajn, takže jak to je? Ale naštěstí jsme to zvládli, a když mě poznalo i její širší okolí, tak to bylo v pohodě,“ poznamenal Hrdlička.

Hodně skeptický byl k jejich lásce i bývalý trenér Plíškové Jiří Vaněk. To ale Hrdlička bral s pochopením. „Ty případy, kdy je zamilovaná tenistka najednou hlavou jinde, se samozřejmě stávají, takže jsem tu trenérovu obavu chápal a nic jsem mu nezazlíval. V jeho pozici bych to vnímal úplně stejně,“ dodal kontroverzní Michal.

Michal se také nezapomněl pochlubit, jak Borhyovou a Plíškovou sbalil. „Kdybych měl někomu poradit, tak vlastně nevím co. Jestli je to tím, že jsem komunikativní? Nebo že se nebráním navázání kontaktu? Ale že bych vyloženě přišel za ženou a začal ji někam zvát? To jsem snad nikdy v životě neudělal. Já ani ženské nikdy nijak extra nebalil," dodal v zajímavém rozhovoru. Takže kdo by nyní měl zálusk na Lucii, tak se může inspirovat…