Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hrdé Česko: 7 důvodů, proč jsou Češi tím nejlepším národem na světě!

Hrdé Česko! Nový seriál eXtra.cz!
Zdroj: eXtra
Kdyby se kritizování stalo olympijskou disciplínou, tak by Čechům v cestě ke zlatu nedokázalo zabránit vůbec nic. Na to by byl prostě krátký i Kalousek. A přitom k tomu nemáme v podstatě žádný důvod. Nevěříte? My vám to hodláme dokázat pomocí nového eXtra seriálu Hrdé Česko. A začínáme pěkně zostra! Pojďte si spolu s námi zvednout náladu sedmi důvody, proč jsme tím absolutně nejlepším národem na světě.

1. Pravda vítězí

Máme to nejkrásnější prezidentské heslo ze všech států této planety a radost z něj by nám nepřekazil ani Richard Krajčo oplodněný duhou Tomáše Kluse. Pravdoláskaři s ním totiž nemají nic společného. Je nás všech. Těch, kteří i přes jeden z nejtěžších národních osudů novodobých dějin dokázali zůstat optimističtí a nezatratili své ideály.

2. Nejkrásnější holky na světě

Tohle tady prostě nemůže chybět. Stačí se rozhlédnout doleva a doprava, a kdyby náhodou, tak ujít pár metrů k oknu, za kterým už nějaká bude. Slibujeme.

3. Ř

Nejlepší zvuk zvířecí říše, který dle zákulisních informací dokáže kromě Čechů vydat jen jednorožec v orgastické křeči. Tahle hláska je poznávacím znamením spřízněné duše kdekoliv na světě. Jakmile ji uslyšíte, tak vězte, že jste doma a zbytečné řeči o politice jsou jen jeden nádech daleko.

4. Zvířata

Češi jsou národem pejskařů, říká se často posměšně. My se ale ptáme, nač ten posměch?

„Velikost národa můžete posoudit podle toho, jak se chovají ke zvířatům,“ prohlásil kdysi Gándhí.

Hádali byste se s Gándhím? Jen těžko najdete na světě stát, kde i plemeno briard (takový neostříhaný Zdeněk Macura) má vlastní webovou stránku Briard v nouzi. A to už něco znamená.

5. Nagano

Je nás deset milionů, ale špičkové sportovce produkujeme jednoho za druhým. Jak je to možné? Možná i díky tomu kouzlu Staromáku. Kdo by se před ten nadšený dav nechtěl postavit? A že se tam sejdeme, jen když něco vyhrajeme? Dejte pokoj. Povinných oslav jsme užili dost za komančů. Dejte tomu ještě pár let.

6. Jsme rozumní. Vážně.

Pamatujete rozdělení Československa? I kdyby ne, tak vězte, že do té doby se podobné situace řešily minimálně občanskou válkou. V „lepším“ případě pak třeba rovnou genocidou. My jsme se ale se Slováky dohodli jako dospělí lidé.

7. Pivo

Protože pivo.

Související články

Další články