Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Hráli jste si někdy na policajty a zloděje? Nejste sami! Ale v Americe to zašlo až příliš daleko!

Hráli jste si někdy na policajty a zloděje? Nejste sami! Ale v Americe to zašlo až příliš daleko!
Zdroj: cinemArt.cz

Holčičky si hrály na princezny a chlapečkové většinou na doktory, aby mohli právě naivní holčičky osahávat. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Ale co když ve stáří vzejde z chlapecké hry na policajty a zloděje pořádný průšvih? A co když žijete v Americe? Pak už to je megaprůšvih na entou s katastrofálními následky!

Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost - hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně, a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu party. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladým jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky.

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=mKXV23MOgGY&feature=youtu.be}}

A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc.

Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové“ zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům“ přerůst přes hlavu, pokud jim tedy ta hlava zůstane na krku.

Chcete tuto komedii vidět? Jelikož jsme mediálními partnery, přinášíme vám soutěž o 10 lístků (5x výhra po 2 lupenech). Stačí správně odpovědět na otázku: Kde si hlavní hrdinové pořídili policejní auto? Nápovědu naleznete v traileru. Správnou odpověď spolu s vaším jménem a příjmením, adresou a telefonním kontaktem zašlete na soutez@extra.cz

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy