Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hradní skandál roku! V hlavní roli Jindřich Forejt, drogy a sex! Tohle video neměl nikdo vidět!

Je tohle důvod, proč Forejt skončil na Hradě?
Zdroj: profimedia.cz/reprofoto hlídacípes.org
Hradní protokolář Jindřich Forejt (39) skončil na Hradě! Vaz mu paradoxně zlomilo jeho soukromí. Portálu Hlídacípes.org se do rukou dostalo kompromitující video, na kterém si ředitel odboru protokolu Kanceláře prezidenta republiky užívá s mladými muži, v hlavní roli s bílým práškem.

Protokoláře Jindřicha Forejta podporoval i sám prezident Miloš Zeman a myslel si, že jednou bude dělat diplomata ve Vatikánu. O tom si ale nyní může nechat jenom zdát.

Portálu Hlídacípes.org se do rukou dostalo velmi zajímavé video, které nemělo spatřit světlo světa, a jako první zveřejnil šokující fotografie! A Forejt se na něm rozhodně nechová jako někdo, kdo pracuje v Kanceláři prezidenta republiky. Užívá si na bujarém večírku v přítomnosti mladých mužů. Podle svědků, kteří video zhlédli, jsou kromě užívání drog vidět i sexuální praktiky. Nahrávky potvrzují, že Jindřich Forejt je snadno vydíratelný. Redakce webu Hlídacípes.org ale celé video nepublikovala.

Nahrávka byla zřejmě tajně pořízena na mobilní telefon v neznámém bytě a má pocházet ze 4. října letošního roku. Je vidět, že Forejt má hodně divoký osobní život, který se mu v závěru stal osudným.

Jestli ale Forejt skončil na Hradě kvůli kompromitujícímu videu, nebo pozdnímu příjezdu Miloše Zemana na státní pohřeb do Bratislavy, faux pas s (ne)účastí amerického velvyslance na oslavě 28. října či tahanici kolem vyznamenání pro Jiřího Bradyho, to je zatím otázkou. Forejt má údajně už od pátku zapečetěnou kancelář.

Podle informací Echo24.cz muži kompromitující materiál nabídli v několika redakcích. Všude byli prý odmítnuti. Zatímco původně požadovali za video údajně částku 250 000 korun, po Echo24.cz žádali již jen zhruba polovinu této částky.

Hrad má na krku pořádnou ostudu a je velmi pravděpodobné, že se o něm bude brzy mluvit v zahraničních médiích. Tiskový mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček se k celé kauze vyjádřil takto:

„K mediálním otázkám, které se týkají p. Forejta, jsem dnes sdělil vše, co jsem říci chtěl. Nad tento rámec nezazní žádný další komentář.“

Související články

Další články