Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Dobrý den, prsa ven! Tahle nestydatá domina má být česká Marilyn?

Dobrý den, prsa ven! Tahle nestydatá domina má být česká Marilyn?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Říká se, že je to česká Marilyn Monroe. Má také bujné tvary, blond vlasy a odvahu se svlékat jako největší světová sexbomba všech dob. Jenže co herečka předvedla na otevření obchodu s trenýrkami, už bylo vážně na pováženou. V korzetu ukázala skoro vše a ještě se nechala osahávat od svlečených mladíků.

Jen, co se nedávno herečka Miluška Bittnerová (37) rozvedla, je jak utržená ze řetězu. Užívá si svobodného života, jde z náruče do náruče. Teda nikoliv doslova, jen na sebe ráda upozorňuje a nebrání se nějakému tomu intimnějšímu dotyku

Přesně jako při otvíračce nového obchodu s pánským prádlem Trenýrkárna, kde se převlékla za zmalovanou dominu v tmavé paruce a málo zakrývajícím korzetu. V něm jasně vynikly její přírodní pětky a nastavovala se, aby si i polosvlečení mladíci sáhli, jak jsou pevná.

Málokdo by v ní hledal tu něžnou herečku, která se červenala i při pohledu na kluka v tílku. Najednou se v ní probudila dračice, která si užívá života a pozornosti Na fotkách je jasně znát, že si svou roli dominy vychutnávala plnými doušky. Možná, že až role nebudou, může si otevřít svůj vlastní sado-maso salon.

Šlo by jí to na jedničku.

Související články

Další články