Africe je život těžký a kanibalismus tam nepředstavuje nic mimořádného, ovšem to se týká džungle, v hotelové restauraci je to přeci jen novum.

Policisté zvláštního útvaru nigerijské policie původně na základě tipu, že jistý hotel nabízí lidské maso, šli věc prověřit spíše proto, že v podniku registrovali několik osob podezřelých z jiné trestné činnosti.

A taky že jo, při zátahu nejprve nalezli bezmála tři desítky střelných zbraní včetně poloautomatů a samopalů, ale to hlavní překvápko čekalo v mrazáku – dvě lidské hlavy, připravené ke zpracování, což prý zaskočilo i otrlé vyšetřovatele.

Zatímco ale v minulosti v podobných případech někdo servíroval lidské maso coby náhražku, podle oficiálního sdělení úřadů tento konkrétní hotel vlastně nikoho nebalamutil, občasné „akce“ s delikatesou v podobě lidského masa měl normálně na jídelním lístku.

Inu, jiný kraj, jiný mrav, ale i tak sedí prakticky celý, jedenáctičlenný personál hotelu, včetně majitelů. Zákazníci musejí za oblíbenou lahůdkou o dům dál.