Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Hotelová restaurace v Nigérii nabízela v jídeláku lidské maso a nelhala! Pohled do mrazáku zaskočil i otrlé africké kriminalisty!

Takhle si jedna britská firma pohrála se zvířecím masem při propagaci
zombie počítačové hry. V Nigérii tohle jedou v reálu.
Zdroj: profimedia.cz

Africe je život těžký a kanibalismus tam nepředstavuje nic mimořádného, ovšem to se týká džungle, v hotelové restauraci je to přeci jen novum.

Policisté zvláštního útvaru nigerijské policie původně na základě tipu, že jistý hotel nabízí lidské maso, šli věc prověřit spíše proto, že v podniku registrovali několik osob podezřelých z jiné trestné činnosti.

A taky že jo, při zátahu nejprve nalezli bezmála tři desítky střelných zbraní včetně poloautomatů a samopalů, ale to hlavní překvápko čekalo v mrazáku – dvě lidské hlavy, připravené ke zpracování, což prý zaskočilo i otrlé vyšetřovatele.

Zatímco ale v minulosti v podobných případech někdo servíroval lidské maso coby náhražku, podle oficiálního sdělení úřadů tento konkrétní hotel vlastně nikoho nebalamutil, občasné „akce“ s delikatesou v podobě lidského masa měl normálně na jídelním lístku.

Inu, jiný kraj, jiný mrav, ale i tak sedí prakticky celý, jedenáctičlenný personál hotelu, včetně majitelů. Zákazníci musejí za oblíbenou lahůdkou o dům dál.

Související články

Další články