Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hošíci z One Direction blbli v Americe u bazénu a málem se utopilo dvacet teenagerek! Kdy tohle skončí?

Hošíci z One Direction blbli v Americe u bazénu a málem se utopilo dvacet teenagerek! Kdy tohle skončí?
Zdroj: profimedia.cz

Harry Styles a Niall Horan z lehce queer boybandu One Direction relaxovali u svého hotelového bazénu v Miami na Floridě, kde je teď kapela ubytovaná.

Nadšení amerických třináctek nebralo konce. Bazén je víceméně přístupný, a tak se strhla mela, teenagerky braly útokem jeho okolí a jen shodou okolností nebylo o pár hysterických fanynek téhle kapely méně.

Hošíci jsou hodně v kurzu, a tak se z nich jejich management snaží vytřískat co nejvíc šušní. One Direction tak jsou právě na turné s názvem Take Me Home Tour a jejich fanynky v každém americkém městě, kam se vrtnou, jsou v mimořádné pohotovosti, během které si trhají rodidla, přetěžují své telefony a facebookové profily zkazkami se zbožňováním kapely, která se za rok dva rozpadne. Každý z chlapců rozjel sólový projekt, až na jednoho, který propadne drogám, aby za sedm let ohlásila skupina velkolepý návrat, který nebude nikoho zajímat, protože děvčatům už bude moc na to, aby byla vydřená z podobného projektu, a čerstvé puberťačky budou mít jiné ikony.

One Direction jsou, buď jak buď, momentálně nejpopulárnější britsko-irskou skupinou a bohužel s tím nejde nic dělat, protože zakázat to nejde a za pětinásobnou úkladnou vraždu je v mnoha státech světa bohužel trest smrti, nebo doživotní kobka, takže si to nikdo nelajsne.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy