Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

HOROSKOP SEXUÁLNÍ VÝDRŽE: Beranům na sex stačí reklama a Vodnáři klidně propásnou celý film!

Co o vaší sexuální výdrži prozradí hvězdy?
Zdroj: archiv
Pojďme se podívat, co nám prozradí horoskop o vaší sexuální výdrži. To, že sice víte kam sáhnout a dokážete partnera či partnerku nažhavit, je jedna věc, ale pokud celé číslo trvá pár minut, nikoho tím neokouzlíte.

Jste rychlíci, kterým k uspokojení stačí pouhých pár minut, nebo si sexu rádi užíváte naplno a klidně několik hodin? Budete se divit, ale hvězdy vědí vše, a tak i tuhle intimnost na vás prozradí.

Beran

Beran dokáže sex sice prožívat intenzivně, ovšem jen chvíli. V klidu si vystačí s reklamní pauzou mezi filmy. Delší sex, než je 20 minut, od tohoto znamení opravdu nečekejte.

Býk

Býci jsou draví, živelní a pro nás možná trochu zvrhlí. Sice se nedokáží milovat dlouhé hodiny, ovšem není pro ně žádnou výjimkou, že zopakují pár kol za noc, což partner rozhodně ocení.

Blíženci

Blíženci jsou taková tichá voda, která břehy mele. Přestože z nich sexappeal zrovna nestříká, pokud se dostanou do ráže, dokáží se promilovat nocí až k ránu. Sex s Blížencem vás rozhodně nadchne.

Rak

Raci sex a vše kolem něj prožívají velmi intenzivně, proto v jejich náručí budete velmi spokojení. Se sexuální výdrží nemá Rak opravdu sebemenší problém, a tak by mohl sexuální výdrž vyučovat.

Lev

Lvi sice působí jako sexuální mašina, ovšem opak je pravdou. Jejich sexuální výdrž je totiž na nule. Někdy vyvrcholí už při předehře a na další kolo se dlouhé hodiny nezmůžou.

Panna

Panny jsou něžnými a romantickými společníky pro dokonale romantickou noc. Pokud chcete tedy vsadit na jistotu, prožijte noc s Pannou. Předehra, sex i doba po sexu budou prostě úžasné.

Váhy

S Váhami je to složité, potřebují chytit dobrou konstelaci hvězd proto, aby v ložnici předvedli vše, co v nich je. Právě proto se nedivte, pokud si jeden sex znamenitě užijete a ten druhý bude stát za starou belu.

Štír

Štíři myslí jen a jen na sex, a tak je to i s jejich sexuální výdrží. Pokud oni potřebují, nedělá jim problém vydržet celé hodiny, pokud je sex nebaví, nedělá jim problém vyvrcholit v jedné minutě.

Střelec

Střelci jsou sexuální dřeva, a tak si radši ani nepřejte, aby vydrželi dlouho, protože byste se unudili a v tom horším případě i zranili. Od Střelců se radši držte co nejdál, uvidíte, že tuto radu oceníte.

Kozoroh

Kozorozi sice dlouho nevydrží, ale i za krátkou chvíli dokáží svého partnera uspokojit. V sexu myslí totiž výhradně na druhé, a tak se vám taková noc bude moc líbit.

Vodnář

Dokáží vydržet celé hodiny, ovšem jejich výdrž je tak veliká, že partnera většinou odradí. S vyvrcholením mají velké problémy, a tak jim jejich sexuální výdrž rozhodně nikdo nezávidí.

Ryby

Ryby jsou prostě asexuální znamení. Sex k životu prostě nepotřebují, a tak něco jako výdrž opravdu neřeší. Radši si zajdou na procházku nebo si přečtou nějakou knihu.

Související články

Další články