Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Velký vánoční horoskop je tu! Panny čeká úspěšný prosinec a Berani se uštvou! Jak jsou na tom další znamení?

Jak na tom budete vy?
Zdroj: facebook
Tolik očekávané období vánočních svátků je tady. Jak to s vámi letos v prosinci bude vypadat? Dosáhnete vytoužené harmonie, nebo vás čeká zhroucení? Náš prosincový horoskop vám napoví, co se v posledním měsíci tohoto roku bude dít.

Ryby

Pokuste se přehodnotit vaše pracovní závazky. Během prosince zjistíte, které projekty jsou hodny vašeho času. Od těch, které pro vás nejsou přínosem, se nebojte upustit. Věci, které si nyní chytře necháváte pro sebe, vám v blízké době přinesou kýžené ovoce. Příští rok tak pro vás bude sladkou odměnou.

Vodnář

Zaměřte se na váš časový rozvrh, není nutné tento měsíc vyhovět všem, kteří lpí na vaší přítomnosti. Máte také svůj život a nemusíte být ramenem, na kterém se dá plakat, pro každého. Počátkem příštího roku se budete potýkat s nelibými finančními záležitostmi, pokud se v prosinci opět utrhnete ze řetězu. Nenechte se ovlivnit vánočním šílenstvím tak jako v minulosti.

Beran

Budete se snažit stihnout vše, co je potřeba k dokončení vašich závazků, abyste do nového roku vykročili s čistým štítem. Pokud nenajdete rovnováhu, na Vánoce můžete spíš psychicky vyhořet než dosáhnout harmonie mysli. S koncem roku budete také znát odpovědi na důležité otázky ohledně plánovaného projektu nebo velkého životního rozhodnutí.

Býk

V prosinci buďte opatrní ve všech sférách vašeho života. Čeká vás totiž zásadní rozhodnutí, které musí být do Vánoc učiněno. Rozhodnutí po pracovní stránce totiž ovlivní váš život na příští dva roky. Vyhraďte si proto čas na staré přátele nebo odložené projekty, které vám nedají spát. Vyklidíte si tak cestu do nového roku a věci se vám budou zdát mnohem jednodušší.

Blíženci

Váš partner či milenec prochází určitými změnami, které by vás v budoucnu mohly ovlivnit. Věnujte mu tedy zvýšenou pozornost. Dále se zaměřte na vaše finance a zajištění. Pocítíte potřebu si vytvářet plán B. Nestresujte se, pokud vše do konce roku nestihnete. Do konce ledna to s klidem zvládnete.

Rak

Nacházíte se právě ve velmi šťastném období, využijte jej i ve prospěch ostatních. Naučte se, jak věci sobě i druhým usnadnit. Pomůže vám s tím někdo z vašeho okolí, kdo je velmi praktický a pozitivní. Nechte se jím vést. Po Vánocích vás čeká jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v partnerském životě. Pamatujte, že komunikace je vše, a nebojte se nadcházejících změn.

Lev

Máte nevyřešené problémy s vaším partnerem či někým, kdo úzce souvisí s vaším soukromím a hraje roli ve vašem životě. Nenechte se rozčílit, je to zbytečná ztráta energie. S touto osobou budete mít ještě během příštího roku co do činění. Zaměřte se na pracovní stránku, s dlouhodobým projektem dosáhnete kýženého výsledku již za několik měsíců, pokud teď neztratíte soustředění. Malá rada – zálohujte si svou práci online.

Panna

Pokračujte ve vašem finančním plánu nebo pracovních záležitostech jako doposud a uvidíte, že vaše úsilí přinese výsledky už o Vánocích. O vašich budoucích plánech týkajících se cestování, projektů nebo studia bude rozhodnuto v příštím roce. Stanovte si pravidla už nyní, abyste se vyhnuli konfliktům v budoucnu.

Váha

Někdo mladší ve vašem životě se bude dožadovat změny, která vám nebude úplně příjemná. Měla by přijít kolem Vánoc, ale s notnou dávkou diplomacie si se situací hravě poradíte ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Pokud vy sami uvažujete nad nějakou změnou, vyčkejte s ní do února, během ledna se vše řádně vytříbí.

Štír

Nechte si o letošních Vánocích trochu odstup od vašeho rodinného zázemí. Nemusíte se nutně angažovat ve všem, co se domova a rodiny týče. Místo toho se na věci zkuste podívat očima někoho jiného. Potrénujete si tak svou trpělivost a vytrvalost. Zaměřte se raději na finanční nebo pracovní stránku. Tvrdá práce teď se vám později vyplatí.

Střelec

Vánoce pro vás budou tak trochu zmatené a rozmazané. V tomto měsíci byste měli zapracovat na své vlastní image. Spolupracujte s ostatními. Saturn ve vašem znamení je vám nakloněn. Projekt, který bude záviset na vás, sice zabere více času, ale vyplatí se.

Kozoroh

Nenechte se zmítat svými emocemi. Úspěch se dostaví, pouze pokud nebudete jednat impulzivně. Potom se dostaví i jisté finanční výsledky, které vás uspokojí. Po Vánocích se zaměřte na věci, které chcete již dlouho realizovat. Pustíte se do nich s větší lehkostí.

Související články

Další články