Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Horké letní dny donutily celebrity vytáhnout ptáky. Těchto 8 dam se toho rozhodně nebojí!

Holky se pořádně rozjely.
+ Dalších 5 fotografií
Hitem letošního léta jsou nafukovací plameňáci, jednorožci, labutě a jiná zvěř. Celebrity se tohoto trendu okamžitě chytly a Instagram zaplavily tuny fotek s nafukovacími kámoši. Andrea Verešová, Zuzana Plačková, Monika Koblížková a také třeba i youtuberka Týnuš Třešničková.

Každá holka chce letos nafukovacího ptáka nebo jednorožce, se kterým si udělá fotku v bazénu. Také se není čemu divit, protože celebrity se tohoto trendu drží zuby nehty. Odvážné fotky v bikinách na nafukovací labuti nesmějí chybět na žádném holčičím Instagramu.

Tento trend chytil nejen mladé holky jako Týnuš Třešničkovou, ale libuje si v tom také Inna Puhajková (31) či Monika Koblížková. Slovenky také nezůstaly pozadu a Zuzana Plačková, Silvia KucherenkoAndrea Verešová (37) předvedly svoje nafukovací ozdoby.

Jak by to asi vypadalo, kdyby se nepřidala do nafukovacího gangu i růžová blondýna Dominika Myslivcová (22) nebo modelka Nikol Švantnerová.

Tak co, dámy? Máte taky doma svého nafukovacího ptáka a jednorožce? Nebo tento hit léta 2017 jde úplně mimo vás?

Mohlo by vás zajímat

Další články