Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Horké dny a vlahé noci: Víme, na co nejvíce myslíte během tropických letních veder

Je takové vedro, že i ptáci raději chodí pěšky? Pak začnete myslet
hlavně na sex!
Zdroj: Profimedia.cz

Venku je jak v prádelně a potíte se i tehdy, jdete-li si do mrazáku pro led. Teploty v noci nepadnou pod dvacet stupňů, vzduch se ani nehne, nemůžete horkem spát a ráno se budíte na propoceném prostěradle.

Z nebe nepadne ani kapka a vy se modlíte, aby už konečně přišla bouřka.

Rádi byste trávili celé dny naložení v bazénu a s láskou vzpomínáte na zimní lyžovačku. Ale ve skutečnosti myslíte na něco úplně jiného. Horké počasí vám vaří krev a nejčastěji se ve svých představách touláte k divokému sexu!

Kvůli potu, který se z vás řine, totiž cítíte z ostatních lidí i sami sebe tu pravou „člověčinu“, a to ve vás vyvolává sexuální touhy, stručně řečeno ve vedru si připadáte stejně jako během divokého poctivého sexu. Tím myslíme ten, během něhož aspoň zmuchláte prostěradlo.

Možná bude překvapením, že více na sex během horka myslí právě ženy, jejich libido roste úměrně s teplotami a zpocené si připadají přitažlivější, protože pot žen je obecně voňavější. Muži s tím budou souhlasit, oni totiž nemají ve skutečnosti na kůži rádi hořkou pachuť parfémů a deodorantů.

Určitě jste to s partnerem už zažila, zatímco vy jste chtěla jít před sexem do sprchy, on vám řekl, že by si vás raději vzal teď hned a žádná koupel k tomu není potřeba.

Není proto taky náhoda, že během léta navazujeme více románků a dochází k nejvíce nevěrám. A pánové, vy máte daleko větší šanci, že vám váš idol podlehne během vlahé letní noci než v teplotách na bodu mrazu.

Související články

Další články