Herec Jan Šťastný byl svému příjmení nějakou dobu na míle daleko. Zvlášť když se jeho syn, student Honza oženil s herečkou z filmu pro dospělé. Ze vztahu se narodila rozkošná dcerka Leontýnka, za což už byl umělec rád, jenže láska moc dlouho nevydržela a nastal rozvod.

Jelikož jeho syn ještě studuje, nemohl platit alimenty, tak to vzal za něj jeho táta, dokonce jí platí výsostné peníze. „Rozhodně si nemá na co stěžovat, neplatím málo. Ale kdo by na svou vnučku nepřidal peníze. Jen doufám, že to vše jde jen na Leontýnku,“ prozradil nám s trochu smutným hlasem herec. Jenže to není vše, co ho trápí.

Nejvíc se užírá tím, v jaké společnosti musí malá holčička vyrůstat. Přeci jen prostředí pornoprůmyslu není nic pro dítě, jenže Míša se ke své bývalé profesi vrátila a je víc než jasné, s kým se vlastně teď stýká.

„Bohužel mi ji moc nepůjčuje, zas často ji nevídám, tak nemůžu ani mluvit do výchovy. Lhal bych, kdybych řekl, že mě to netrápí, jen ta představa, s kým vším může přijít malá do styku. Jenže s tím já nic neudělám a přes soud jít nechci. Stejně by to nakonec odnesla jen Leontýnka,“ dodal smutně Jan.

Jediné, co mu zbývá, je přihlížet, jak jeho vnučka roste, a může doufat, že nepůjde ve stopách maminky a také neskončí u filmů pro dospělé. To by si prý nikdy neodpustil…