Blogerka Dominika Myslivcová (22) je asi už totálně zoufalá. Poslední dobou propaguje už jen to, jak si pudrem a nebo tabletkami zvětšit prsa. A nebo svým fanouškům referuje o tom, co všechno kalorického snědla a jak ji potom osobní trenér v tělocvičně mučí.

Kilíčka sice moc dolů nejdou, písničky nebourají žebříčky hitparád, a tak přišel na řadu nový způsob, jak se aktuálně zviditelnit.

Jiří Kajínek, to je momentálně nejsledovanější osoba v České republice. Při svém slavném odchodu z vězení po 23 letech se ukázal v šíleném zeleném tílku, které se vzápětí stalo hitem internetu. A to by nebyla Dominika, aby toho nějakým způsobem nevyužila!

Tahle blondýna si totiž doslova honí triko na tom, že má tílko přímo od nejslavnějšího bývalého vězně u nás… osobně. Fotku z předávání samozřejmě neuveřejnila, a proto se stěží dá říct, že ho má skutečně přímo od něj…

“Prý mi ta zelená vážně sluší… Kdo z vás uhodne, kde ta holka vzala nejmedializovanější a nejmódnější kousek tohoto léta? A) Prohrabala skříň svého tatínka B) Daroval jí ho sám Jiří Kajínek C) Koupila ho na blešáku…,“ rádoby vtipně napsala Dominika k fotce, kde špulí svou pusu u ledničky v zeleném tílku…