Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hollywoodská nevěra? Opilý Justin Timberlake v baru osahával kolegyni, doma má manželku

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
úlet
Herec Justin Timberlake (38) má na krku pořádný průšvih. Bývalý frontman skupiny 'N Sync, který má doma manželku Jessicu Biel (37) a syna Silase Randalla (4), byl přistižen, jak v baru namol opilý osahává hereckou kolegyni Alishu Wainwright (30). Ta mu jeho dotyky opětovala a společně zadělali na hollywoodský skandál.

Justin Timberlake a Jessica Biel jsou považováni za jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu. Jsou spolu už 12 let, z toho 7 let jsou manželé a mají čtyřletého syna Silase Randalla. Jejich vztah teď však pravděpodobně projde pěkným zemětřesením, namol opilý Timberlake byl totiž přistižen při tom, když v baru osahával hereckou kolegyni Alishu Wainwright. Ta se nezdráhala a dotyky mu opětovala.

Alisha a Justin spolu momentálně tráví spoustu času, natáčejí totiž snímek, ve kterém shodou okolností hrají milence. V baru v New Orleans si podle informací britského deníku The Sun, který rovněž zveřejnil inkriminované fotografie, vychutnávali natáčecí pauzu. Bývalý frontman 'N Sync do sebe podle svědků klopil alkohol jako o závod, až nakonec nemohl pomalu ani chodit.

Výpovědi šokovaných svědků, kteří opilého herce a jeho kolegyni pozorovali, hovoří samy za sebe. „V jednu chvíli vzal Alishy ruku a položil si ji na koleno. Ona ho tou rukou začala pomalu hladit po stehně,“ uvedli přihlížející. „Justin ji potom oběma rukama za její ruku chytil a hrál si s jejími prsty. Pak se drželi,“ dodali. Timberlake navíc neměl na ruce snubní prsten.

Jessica Biel, Wainwright i Timberlake zarytě mlčí a k barovému incidentu se nevyjadřují. Vypadá to ale, že manželství někdejšího popového zpěváka se kvůli jedné opilecké noci ocitá v ohrožení. Zda se choval nezodpovědně jen kvůli alkoholu, nebo má se svou kolegyní dlouhodobější poměr, se veřejnost zřejmě dozví až časem.

Související články

Další články