Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hollywood se mixuje s Českem! Takhle vypadá Jarda Jágr jako Morgan Freeman a další české celebrity?

Jak se vám tohle líbí?
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Čeští umělci mají jednu velmi zajímavou vlastnost. Neustále mají potřebu srovnávat se a stylizovat do zahraničních celebrit, které jsou mnohem slavnější. Jak by to vypadalo, kdyby se spojily tváře českých a zahraničních umělců?

Za mořem i tady jsou velcí velikáni. Dohromady by byli ještě silnější. To si alespoň každý, typický Čech myslí. Češi mají zkrátka neustálou potřebu srovnávat se s daleko populárnějšími a schopnějšími jedinci ze zahraničí.

Naši největší celebritou, uznávanou modlou je bez debaty hokejových Bůh Jaromír Jágr (44). Milují ho davy lidí po celé České republice. Populárnější je jenom už asi Karel Gott. A teď si představte, že by se spojil Jaromír Jágr a významný, často oceňovaný americký herec Morgan Freeman.

Vůbec by to nevypadalo špatně že? A jak by vlastně vypadaly jiné české celebrity,které by se namíchaly s těmi americkými?

Pokud se podíváte na výsledné obrázky, tak kombinace vypadají zajímavě. To je jedna stránka věci. Ta druhá je, proč se české celebrity, ať už se jedná o zpěváky, nebo o herce neustále snaží nějak stylizovat nebo srovnávat se zahraničními celebritami.

Čeští umělci si totiž berou velký příklad z těch zahraničních a podle toho se také chovají a přizpůsobují. Jen si vzpomeňte na koncert Lucie Bílé. Okopírovala téměř celou show od Madonny.

No aspoň se můžete pokochat pohledem, jak by to vypadalo, kdyby se spojily české a americké celebrity.

Související články

Další články