Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Spala jsem s Trumpem, když byl ženatý! Takhle kráska vytáhla mocné zbraně!

No ale není to kočička?!
+ Dalších 6 fotografií
Čím blíže jsou prezidentské volby, tím více se vynořují kauzy, které neměly spatřit světlo světa. Můžou tyhle skandály ovlivnit konečný výsledek voleb? Pokud ano, tak Donald Trump nebude rozhodně nadšený. Na povrch vyplouvá jeho další aférka.

Prezidentské volby vrcholí a toho se snaží využít spousta no name lidí. Jednak proto, aby se zviditelnili, a také proto, aby si něco vydělali. Jestli to může nějakým způsobem ohrozit kandidáty, se dozvíme již brzy.

Nyní ovšem vyplouvá na povrch další údajný skandál Donalda Trumpa. Americký bulvární deník National Enquirer zakoupil výhradní práva na příběh Karen McDougal, své doby velmi známé Playboy girl.

Tahle kočka tvrdí, že měla poměr s Donaldem Trumpem. Je to pravda, nebo je to obyčejný výmysl, který má republikánského kandidáta na prezidenta ohrozit?

Karen se nechala slyšet, že měla románek s Trupmem v letech 2006 až 2007. Samozřejmě že Trump byl v té době ženatý. Cena, kterou National Enquirer dívce zaplatil, byla 150 000 dolarů (3,6 milionu korun).

Trumpova kampaň popřela, že by se Trump s McDougal intimně stýkal, takové spekulace označila za naprosté lži a nesmysl. Tak kde je pravda?

Mohlo by vás zajímat

Další články