Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hollywood čekají rozvody: Konec manželství oznámil Banderas, Beyoncé chce opustit Jay-Z kvůli nevěře

Melanie Griffith dělá Banderasovi žárlivé scény, Jay-Z zase nedokáže
udržet poklopec na uzdě.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 5 fotografií

Na stará kolena i přesto, že manželství je pro oba obchodně výhodnější, ani kvůli dětem a i přes velké dělení majetku. Tyhle dva páry, zdá se, nic nezastaví a v šoubyznysu brzy přibude o čtyři rozvedené hvězdy navíc.

Antonio Banderas (53) a Melanie Griffith (56) měli navenek manželství jako z pohádky, uvnitř to ale pěkně dřelo, protože už dlouho nepoužitá herečka závislá na plastikách dělala svému muži pěkně žárlivé scény. Všechno to ale jednoho krásného dne skončilo tím, že Antonio se řekl dost a na soudu už leží žádost o rozvod. Prý pro nepřekonatelné rozdíly. Ve skutečnosti se s takovou stíhačkou nedá žít.

To Beyoncé (32) a Jay-Z (44) si zase dali volnosti nadmíru a teď na to doplácejí oba. Ona čelí podezření, že spí s Barackem Obamou, jemu už nevěru prokázali a byla to jakási blonďatá hvězdička, na niž se v okamžiku zase zapomnělo.

Mnohem víc rozruchu ale vyvolal nedávný incident ve výtahu na ples Gala, kdy Solange Knowles svého švagra celkem brutálně zmlátila. Ten jen stál a nechal se třískat, Beyoncé s útrpným úsměvem přihlížela. Důvodem byl buď trest za nevěru Jay-Z, nebo ještě hůř, za nevěru Jay-Z a Solange.

Ať je to, jak chce, Beyoncé chce svého manžela opustit a podle amerického tisku si hledá právničku. A takhle, milé děti, končí pohádky.

Související články

Další články