Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Holky, zpozorněte! Máme pro vás NEJŽHAVĚJŠÍ MUŽE tohoto roku. Kterého byste chtěly mít v posteli?

Tahle dvanáctka vážně není k zahození.
Zdroj: Muž roku
+ Dalších 10 fotografií
Blíží se to mílovými kroky. Už 26. srpna vypukne další finále Muže roku a uvidíte ty nejsvůdnější z nejsvůdnějších. O zábavu i o pokoukáníčko rozhodně nebude nouze. Pánové vypadají, že se rozhodně nestydí, a o pořádnou show jen v plavečkách bude postaráno. Kdo bude letos vaším favoritem?

Se soutěžemi s ženskou krásou se roztrhl pytel, ale na co mají koukat ženy? „Missáků“ je jak šafránu. Ještě že tu máme každý rok Muže roku, který se pořádá v Náchodě. To je konečně přehlídka těch nejvíc sexy mužských těl u nás a u toho si, dámy, můžete bez následků zaslintat.

V Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě se 26. srpna jako každý rok bude soupeřit o to, kdo je z dvanácti pánů ten nejžhavější a může se v pánském modelingu uchytit. Když se na letošní finalisty podíváte, tak je těžké si najít svého favorita, všichni jsou žhaví až až.

Připravili jsme pro vás dvanáctku svalovců, kteří vám letos můžou učarovat. Tak si přiznejte, kterého byste chtěla mít ve svém pelíšku? 4 z nich jsou dokonce nezadaní!

Související články

Další články