Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Holky vyrazily na nákup v pyžamu: Jak reagovalo okolí?

Nakupování má být hlavně zábava, nebo ne?
Řetězec Tesco v Anglii čelí vlně stížností. Tyto dvě dívky vyrazily na nákup v pyžamech a županech a zřejmě tím pobouřily některé zákazníky. Ti spustili poplach na sociálních sítích a stěžovali si u samotného řetězce.

Pobouřený zákazník žádal na facebookové stránce řetězec, aby předepsal oblečení, ve kterém by zákazníci měli chodit nakupovat. Byl prý doslova zhnusen. Ostatní zákazníci se ke komentáři přidávali.

Muži se dostalo odpovědi od samotného Tesca, že se s podobnou situací v minulosti již setkali, nicméně jejich řetězec nemá psaná pravidla, jak by se jejich zákazníci měli oblékat, když vyrazí na nákupy. Tesco se prý pokusí najít nějaký kompromis, který by uspokojil všechny.

Zdá se, že někteří zákazníci chodí do obchodů okukovat jiné zákazníky, místo toho, aby se věnovali svému nákupnímu seznamu. Příště by možná děvčata měla vyrazit ve spodním prádle, pak by si zřejmě nikdo nestěžoval.

Související články

Další články