Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Holky, teď zapláčete! Tahle kočička zahřívá sexidolu Davidu Gránskému pelíšek

Zdroj: Archív Davida Gránského
+ Další 3 fotografie
Hvězda Davida Gránského je poslední dobou dost na vzestupu, proto se není čemu divit, že počet jeho ctitelek neúprosně stoupá. Jenže holky mají smůlu. Jeho srdce už patří dávno jiné. A je to zatraceně sexy kost.

S krásnou Nikolou chodí herec David Gránský několik let, ale nikdy svou holku nevystavoval. Jenže blondýnka možná chce i trošku ukázat, že si na něj fanynky už nemohou dělat zálusk a dělat si na něj nároky, že je tady ona. Ta holka, která už má jeho srdce v dlaních.

A právě s ní soutěžící druhé řady Tvoje tvář má známý hlas trávil dovolenou na Kapverdských ostrovech.

„Zdrhli jsme tam před začátkem léta, protože mám přes léto spoustu práce. Navíc tam před sezonou není tolik lidí,“ svěřila se hvězda muzikálů Mamma Mia! nebo Ať žijí duchové.

Kdo by ale čekal, že odletěli sami, pletl by se. „Byli jsme tam s mojí rodinou,“ svěřil se Gránský, pro kterého to letos byla jediná dovolená, takže zamilované hrdličky nemohly tak dovádět, jak by chtěly. Ale i tak si vždycky našly skulinku pro své vášnivé touhy.

Po zbytek prázdnin má totiž velmi nabitý program. „Hlavním důvodem našeho brzkého odjezdu na dovolenou bylo, že se Ohnivý kuře točí i přes léto,“ vysvětlil herec, kterého po létě zase čeká velmi náročná divadelní sezona.

Ve veleúspěšném muzikálu Mamma Mia! totiž ztvárňuje roli Skye a v Ať žijí duchové na motivy stejnojmenného filmu hlavní roli Dlouhého Jendy.

Související články

Další články