Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Holišová VYSTAVILA SVOJE POKLADY NA OBDIV: Na tenhle dekolt sbalila svého kolouška!

Hanka se umí odvázat.
+ Dalších 8 fotografií
Když ji sledujeme v Ulici, tak si říkáme, že takhle nudná mamina nemá co ukázat. Opak je ale pravdou. Když má den, tak to opravdu stojí za to. Během muzikálu Mamma Mia se opravdu odvázala!

Hana Holišová (36) hraje v Ulici nudnou maminu, která se nejvíce proslavila svým románkem s farářem. Z toho byl velký poprask a málem ji to stálo manželství. Nakonec se ale vše vrátilo do starých kolejí a vrátila se nuda.

V soukromém životě je ale Hanka mnohem zajímavější osobností. Hlavně tím, že momentálně žije s Tomášem Smičkou (29), který je výrazně mladší. Přemýšleli jsme nad tím, jak mohla přebrat tohoto kolouška mladší Kamile Nývltové a nejspíše to bude díky její skvělé postavě a tím, že má v sobě daleko více vášně.

Svoji postavu odhalila během muzikálu Mamma Mia. Tam se ukázala v korzetu, ze kterého jí málem vyskočila její kůzlátka. Evidentně je dobře obdařená a má svému mladšímu příteli co nabídnout. Tak třeba všem příště ukáže více, rozhodně by se nikdo nezlobil…

Mohlo by vás zajímat

Další články