Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Holčička se narodila bez pupíku. Střeva tak měla mimo tělo

Holčička se narodila bez pupíku. Střeva tak měla mimo tělo
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Když Chloe Tobin (24) řekli lékaři ve 12. týdnu těhotenství, že její nenarozená holčička trpí gastroschízou, tedy vrozenou vadou břišní stěny, byla v šoku. Celé těhotenství musela být lékaři bedlivě sledována a porodila císařským řezem. Když se holčička narodila, měla střeva uložená mimo tělo. Lékaři neváhali ani minutu a holčička musela podstoupit operaci.

Chloe neměla lehké těhotenství. Jejímu miminku diagnostikovali gastroschízu – vrozenou vadu břišní stěny. A tak musela být celé těhotenství pod dohledem lékařů.

Malá Maisie je opravdu velmi statečná bojovnice. Narodila se se střevy mimo tělo a bez pupíku. Hned po narození lékaři bojovali o její život. Pár sekund po porodu lékaři zabalili orgány holčičky do fólie, aby zabránili infekci. A tím jí nejspíš zachránili život. A místo pupíku má teď malou jizvu

Teď už jsou jí 4 měsíce a vůbec byste na ní nepoznali, že musela podstoupit tak závažnou operaci. "Když se narodila, zahlédla jsem ji jen krátce. Celý tým hned začal bojovat o její život. Orgány jí zabalili do fólie," řekla maminka Chloe.

"Naštěstí operace byla úspěšná. Chci moc poděkovat celému týmu, že zachránil moji malou holčičku Trvalo tři dny, než jsem si ji vůbec mohla pochovat," dodala Chloe.

Teď už je Maisie doma společně se starší sestrou Elouise a je zdravá a raduje se ze života Všichni jsou šťastní, že vše dobře dopadlo a můžou být spolu pěkně pohromadě.

Související články

Další články