Nevaeh je ještě dítě, ale už řeší věci jako mnohem starší dívky. Už ve dvou letech se jí totiž vyvinula prsa. Může za to předčasná puberta. Tohle onemocnění postihuje jedno z 5 tisíc dětí na světě. Rodiče vzali dceru hned k lékaři, vůbec netušili, co se s ní děje. Jeho verdikt je šokoval.

Holčičce se totiž vytvořily bradavky a to ve dvou letech žádný rodič nečeká. „Zpočátku nás lékař ujišťoval, že je naše dcerka v pořádku, ale pak se jí vytvořila i druhá bradavka. Z toho důvodu prošla mnoha lékařskými testy a bylo nám sděleno, že jí opravdu začala klasická puberta. My jsme o tom, že je to v jejím věku vůbec možné, ještě nikdy neslyšeli,“ řekli rodiče, kteří se s celou situací smiřují jen těžko.

Protože je dívka nejmladším pacientem s touto diagnózou ve Velké Británii, její matka se rozhodla, že ji vezme do televizní show Good Morning Britain, aby všichni viděli, že takové onemocnění vůbec existuje. Jenže to se malé holčičce moc nelíbilo. A nelíbilo se to ani veřejnosti, která matku ostře odsoudila. Jde totiž o velmi citlivou věc a pro takové malé dítě to musí být velmi těžké.

Dívka se samozřejmě styděla a kamery jí byly nepříjemné. Celou dobu se tiskla k matce a neukázala svoji tvář. Lidé se na internetu rozdělili na dvě skupiny. Někteří si myslí, že je dobře, že šla matka do televize, aby všem řekla o této nemoci, jiní si zase myslí, že měla holčičku nechat doma. Podívejte se na video. Jak byste se zachovali vy?