Je to týden, co prosáklo na veřejnost, že je „Džegr“ opět zamilovaný. Jeho vyvolenou se stala zapomenutá finalistka České Miss z roku 2012 Veronika Kopřivová (24). A dnes se tato blondýna může vyšvihnout a svého bohatého přítele překvapit.

Ale co mu může kadeřnice z Teplic a milovnice luxusu vlastně nabídnout? Jardu určitě v honosných dárcích předčit nemůže, děláním vlasům či podprůměrnými přehlídkami si mohla přijít na pár tisíc korun, ale přece jen si asi za tu dobu, co je s ním na Floridě, mohla dost ušetřit.

Pravděpodobně ale nepůjde o luxusní dárek, ale Veronika ho spíš bude chtít překvapit dobrou večeří, přece jen se na svém Instagramu chlubí, jak jí to u plotny jde. To je prvotní (kromě vzhledu), co Jardu zajímá – jestli umí vařit jako jeho maminka.

A po výtečné večeři by mu mohla nabídnout „dezert“ – své tělo, které je bezesporu skvostné. Co by si hokejista mohl víc přát. Na chlapa přece jen platí, když má plné břicho a je uspokojen po sexuální stránce. Takhle si ho blondýnka může pořádně zaháčkovat. A nikoliv jen o dnešních narozeninách…