Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Hokejový bůh Jaromír Jágr dnes slaví 44. narozeniny. Co dostane od své nové lásky Veroniky?

Jarda oslaví narozeniny po boku sličné blondýnky.
+ Další fotografie
Když slaví hokejista Jaromír Jágr narozeniny, tak na to rozhodně není sám, celý národ slaví s ním. Jenže tyto 44. narozeniny jsou něčím výjimečné. Náš nejlepší sportovec totiž skoro po čtyřech letech není konečně sám, našel si sexy modelku. Čím ho bude chtít Veronika překvapit?

Je to týden, co prosáklo na veřejnost, že je „Džegr“ opět zamilovaný. Jeho vyvolenou se stala zapomenutá finalistka České Miss z roku 2012 Veronika Kopřivová (24). A dnes se tato blondýna může vyšvihnout a svého bohatého přítele překvapit.

Ale co mu může kadeřnice z Teplic a milovnice luxusu vlastně nabídnout? Jardu určitě v honosných dárcích předčit nemůže, děláním vlasům či podprůměrnými přehlídkami si mohla přijít na pár tisíc korun, ale přece jen si asi za tu dobu, co je s ním na Floridě, mohla dost ušetřit.

Pravděpodobně ale nepůjde o luxusní dárek, ale Veronika ho spíš bude chtít překvapit dobrou večeří, přece jen se na svém Instagramu chlubí, jak jí to u plotny jde. To je prvotní (kromě vzhledu), co Jardu zajímá – jestli umí vařit jako jeho maminka.

A po výtečné večeři by mu mohla nabídnout „dezert“ – své tělo, které je bezesporu skvostné. Co by si hokejista mohl víc přát. Na chlapa přece jen platí, když má plné břicho a je uspokojen po sexuální stránce. Takhle si ho blondýnka může pořádně zaháčkovat. A nikoliv jen o dnešních narozeninách…

Mohlo by vás zajímat

Další články