Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Hokejista Voráček svoji Markétu už netají. Jsme zamilovaní a šťastní, říká

Voráček říká, že je šťastný a zamilovaný.
Zdroj: Facebook, archiv
Předchozí Další
+ Další fotografie
Hokejista Phildalephia Flyers Jakub Voráček (28) se rozhodl, že už svoji lásku nebude tajit. Jeho přítelkyní je nyní zdravotní sestřička Markéta Burešová (25), která pochází z Uherského Hradiště. S tou byl médii nachytán již před dvěma lety. Po rozchodu s americkou přítelkyní Nicole, se kterou má syna, si k sobě s Markétou opět našli cestu. Jak sám Voráček říká, oba jsou teď zamilovaní a šťastní.

Jakub Voráček byl dlouhá léta s americkou přítelkyní Nicole, se kterou má syna. Již před delší dobou byl nachytán s Markétou Ona byla v tu dobu vdaná a on čekal dítě se svojí partnerkou. Láska ale zjevně nezmizela, a tak se pár po rozchodu se svými protějšky oficiálně představil světu.

"S Nicole jsme se rozešli loni v květnu, což už je teď rok. Jsem ve vztahu s Markétou. Některé bulvární deníky nás načapaly už dva roky zpátky. Našli jsem si k sobě cestu. Jsme šťastní a zamilovaní," promluvil o staronovém vztahu Voráček pro Super.cz

Jejich vztah začal, když byl Voráčkův syn skutečně malý. Jak to zamilovaný pár řeší? "Během sezóny si syna s Markét bereme. Když máme den volna, trávíme s ním čas. S Nicole jsme se dohodli, co a jak do budoucna," doplnil. Zdá se, že vztahy s bývalou partnerkou má vyřešené a dál může vrkat se svojí současnou přítelkyní.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy