Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Hokejista Jakub Voráček poprvé ukázal svého syna a napsal vzkaz, který vás dojme!

Hokejista Jakub Voráček poprvé ukázal svého syna a napsal vzkaz, který vás dojme!
Zdroj: facebook.com
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Jakub Voráček se stal hrdým tátou! Jeho krásná Nicole mu porodila syna. Sám Jakub nechtěl nic uspěchat, a proto se do dnešního odpoledne nijak nevyjadřoval k této radostné události. Ale momentálně je už všechno jinak. Před několika hodinami se Jakub pochlubil fotkou na sociálních sítích, kde drží svého čerstvě narozeného syna.

Včera jsme vás informovali o tom, že hokejista Jakub Voráček se stal hrdým tátou. Jeho krásná Nicole mu porodila syna.

Ještě před pár měsíci to mezi dvojicí nevypadlo zrovna růžově. Ale oba dva jsou dospělí inteligentní lidé, kteří si dokázali srovnat v hlavě své priority, a vše nakonec dopadlo dobře Vztah téhle dvojice ustál krizi a nyní se mohou těšit ze svého novorozeného syna.

O tom, že je Nicole těhotná, se vědělo již dlouho. Ovšem informaci, že krásná blondýnka porodila, vynesli na veřejnost novináři, kteří mají přístup do kabiny Flyers.

Jakub Voráček se před malou chvíli pochlubil na sociálních sítích fotkou svého syna, kterého pojmenovali Jakub junior. K fotce, kde drží svého novorozeného syna, napsal dojemný komentář:

"17. listopad - nejen den sametové revoluce, ale také narození syna Jakuba juniora. Nejhezčí den života. Vítej na světě."

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy