Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Žena hodně unavená životem: Tajná milenka Václava Havla zestárla!

Tajná milenka někdejšího prezidenta Václava Havla značně zestárla…
Spisovatelka Irena Obermannová (56) na sebe před lety strhla pozornost, když vydala Tajnou knihu, v níž jsou popsány údajné pletky s někdejším prezidentem Václavem Havlem - Největším Čechem. Matka známé zpěvačky Bereniky Kohoutové se ukázala ve společnosti a málem ji nikdo nepoznal. Výrazně se proměnila - zestárla a proměnila se v ženu ztrápenou životem.

Pamatujete příběh starý 7 let? Irena Obermannová otřásla společností, když napsala knihu, v níž byl předlohou její údajný utajený milostný románek s bývalým prezidentem Václavem Havlem. Nejdřív popřela, že by Největší Čech, se kterým má ve své nové knize milostný poměr, byl Václav Havel. Pak ale exprezident vydal prohlášení, ve kterém se od Ireny Obermannové „pobouřeně“ distancoval. Nakonec se Obermannová rozhodla promluvit: „Byla jsem skutečně milenkou Největšího Čecha Václava Havla,“ nechala se tehdy slyšet a skandál byl na světě.

Tehdy Obermannová vypadala velmi luxusně. Jenže věk nezastavíš a žena, která před šesti lety překročila práh padesátky, zkrátka zestárla. Je na ní vidět, že radost jí dělá dcera Berenika, i když její tajný milenec a možná osudová láska už není mezi živými.

Mohlo by vás zajímat

Další články