Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hodně drsné obvinění! Manželka Patricka Swayzeho ho měla krutě týrat, když umíral na rakovinu!

Hodně drsné obvinění! Manželka Patricka Swayzeho ho měla krutě týrat, když umíral na rakovinu!
Zdroj: Profimedia
Romantický příběh Patricka Swayzeho a Lisy Niemi je popisován jako jedna z největších love story šoubyznysu. Poprvé se setkali v patnácti letech na tanečních kurzech a byla to láska na první pohled. Vydrželi spolu 34 let, dokud je nerozdělila Patrickova smrt.

Všichni si mysleli, že Lisa Niemi byla milující manželka a jejich láska překonala všechny obtíže. Prostě že si tihle dva byli souzení už od začátku. Jenomže podle Patrickova blízkého přítele tomu bylo trochu jinak. A jejich příběh má k putování na růžovém obláčku pěkně daleko

V jejich vztahu nebyla jen láska, ale i nenávist. A to hlavně ze strany Lisy. Ta ho měla ponižovat, bít, vyhrožovat, ničit jeho věci, a dokonce rozhodovat, kde bude hrát a kde ne. A nezastavila ji ani rakovina slinivky. "Běžně ho mlátila, i když byl už nemocný. Facky, škrábance, drápání do paží a do rukou," svěřil se zdroj serveru RadarOnline.

On na ni ale nikdy nevztáhl ruku a za celou dobu neměl ani myšlenky na rozvod A to prý ho do toho všeho ještě měla podvádět se ženami i muži.

Lisa svolala tiskovou konferenci, kde se všem nařčením bránila. "Je to sprosté! Nic z toho není pravda," vzkázala.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy