Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hloupé pijácké výzvy na Facebooku: Po vyexování alkoholu zemřel další člověk, budete stejné stádo a klidně se upijete k smrti?

Hloupé pijácké výzvy na Facebooku: Po vyexování alkoholu zemřel další člověk, budete stejné stádo a klidně se upijete k smrti?
Zdroj: Facebook

Nevypovídá to ani tak o smutných osudech mladých lidí, ale spíše o stádní hlouposti. Všechny ženy na Facebooku si během Dne boje proti rakovině píší barvu podprsenky a myslí si, že je to bezva hra a posílají vám obtěžující zprávy, kde vám vysvětlují, že muži vůbec nebudou vědět, co to znamená a budou se vás pod statusem ptát. Výsledkem je, že se vás neptá vůbec nikdo, protože je to všem fuk, všichni vědí, o co jde, a vy jste za spammera.

Když to není boj proti rakovině, je to zase food porno. Desítky fotek vašich jídel a obědů a večeří, aspoň jednou za hodinu se vám na zdi objeví něco, co je společné s jídlem. Jakmile se i toho přejíme, začínají facebookové výzvy, hlavně nezůstat pozadu. Před pár měsíci se všichni měnili v žirafy, dneska se exuje alkohol. Důležité je jít s davem.

Pivní výzva na Facebooku zaclání, spamuje, obtěžuje a... dokonce i bere životy. Zatímco u nás se do překonání vypití půllitru piva pouštějí i děti, za hranicemi jedou v tvrdém alkoholu. V Británii se nominují na vypití pinty tvrdého alkoholu a nyní přibyla třetí oběť této zábavy.

Dvacetiletý Bradley Eames, prodejce z Nottinghamu, dostal výzvu k vypití ginu, který si zředil studenými čajovými sáčky. A ne jednou, dokonce se do pinty tvrdého pustil hned dvakrát po sobě, zatímco jeho přátelé vyjadřovali obavy na jeho facebookové zdi a zrazovali jej od toho, aby to dělal, neboť už slyšeli o někom, kdo zemřel.

Bradley se ale překonal, i když musel první výzvu přerušit v půlce, jelikož se mu chtělo zvracet. Další pinta už ale do něj spadla jako nic a dokonce se ještě otočil do kamery s palcem nahoru a vyzval další, ať jej překonají, a neopomněl nominovat svoje kamarády. Našli ho o čtyři dny později mrtvého v pondělí 10. února okolo jedné hodiny odpolední, ve stejný den se našel jistý Stephen Brooks z Cardiffu, který zase reagoval na výzvu ve vypití pinty (o trochu více, než je půllitr) vodky, o pár dní dříve další mladý muž.

Přesné příčiny smrti všech mladých kluků určí až pitva, ale i přesto mají lékaři velmi jasno. Tak nezapomeňte reagovat na facebookovou výzvu! Abyste náhodou nezapadli!

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy