Garrett Elsey (22) byl kanadský student, který přijel do anglického města Bristol studovat mezinárodní bezpečnost, ale hned první noc za oceánem pro něj byla osudná. Spolu s přáteli vyrazil do města na tah, z něhož se už nevrátil živý.

Garrett toho vypil daleko více, než na co byl zvyklý z Kanady, a opilý si ustlal přímo v kontejneru. Podle pitevní zprávy byl naživu, když ho začal drtit popelářský lis…

Nikdo neví, proč si mladý student vybral k odpočinku zrovna tohle místo nebo zda do něj třeba nespadl. Podle výpovědi sousedů z okolí bylo k ránu slyšet nějaké tlumené výkřiky, ale v této čtvrti jsou lidé zvyklí na noční studentské tahy, a proto se tomu nikdo zvlášť nevěnoval.

Svoz odpadu v této bristolské čtvrti začíná v sedm hodin a kolem 7:15 nabral vůz kontejner i s opilým studentem a jeho obsah poslal do lisu ve voze. Pozůstatky Garrettova těla, jeho pas a peněženka se pak našly v sídle popelářské firmy, kde vozy vysypávají odpad. Mluvčí společnosti vyjádřil hlubokou soustrast s jeho rodinou a uvedl, že ani pro popeláře nebylo lehké zjistit, že v jejich voze bylo slisováno tělo mladého člověka.