Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hlouběji klesnout nemůže, myslí si fanoušci: Rytmus využívá syna k další reklamě

Hlouběji klesnout nemůže, myslí si fanoušci: Rytmus využívá syna k další reklamě
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
To je nemilé!
Malý Sanel (jsou mu skoro 2 měsíce), jenž se narodil na konci července, dokonale slouží taťkovi Rytmusovi (42) jako reklamní nástroj. Téměř každou jeho fotku, kterou vystavil na Instagramu, přelepil propagačním textem ke svému koncertu. A když už se zdálo, že s tím konečně přestane, slovenský rapper nezklamal a udělal to znovu!

Zatímco Rytmusovi (42) nemá problém s využitím syna jako reklamní plochy, maminka Jasmina Alagič (30) se k tomu nikdy nesnížila.

Krásná moderátorka se netají tím, že nechce ukazovat synovu tvář. A tak ho fotí pouze zezadu, zato bez propagace. Rytmus už Sanelův obličej zveřejnil, vždy přes něj ale nalepil vodoznak, který poutal na již uskutečněný koncert. Těsně před bratislavským vystoupením se se synem poprvé vyfotil bez reklamy.

"Konečně s tím přestal," jásali fanoušky. Jenomže předčasně!

Tento týden slovenský rapper oznámil datum vydání nového alba a ze syna opět udělal reklamní nosič. Upoutávku na cédéčko mu tentokrát umístil přímo do tváře.

"Tak ten už hloběji neklesne, doteď se to dalo docela chápat, když tu reklamu dával přes celou fotku. Ale vrazit to tomu malému takhle přímo do obličeje... Nevím, nevím," napsala jedna z fanynek, jež ve svém názoru není sama.

Co si myslíte vy? Měl by Rytmus syna přestat fotit raději úplně, když fotku pokaždé tímto způsobem zohaví?

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy