Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Hledá se Artur Štaidl, nemáte ho doma? Filmaři potřebují obsadit roli dvojníka syna Ivety Bartošové

Z Artura Štaidla po boku otce Ladislava vyrostl spokojený mladý muž.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Hledá se

Hledá se Artur Štaidl (26). Ovšem ne doslovně řečeno. Pro natáčení minisérie hledají filmaři chlapce, který vzhledem připomíná syna zesnulé Ivety Bartošové (†43). Nabídku sdíleli filmaři na facebookových stránkách Cinema Casting.

Filmaři hledají dvojníka syna Ivety Bartošové, Artura Štaidla. „Hledáme chlapce, dvojníka Artura Štaidla, ve věku 13 - 19 let. Musí být alespoň nějaká podobnost, ale nemusí být přímo herecky zkušený. Jedná se o mluvenou roli,“ stojí v nabídce zveřejněné na facebookových stránkách Cinema Casting.

Dvojníka chtějí využít na natáčení minisérie, jejíž název sice nenapsali, ovšem zřejmě se jedná o třetí sérii seriálu Iveta, který vysílá televize Nova.

Artur byl ze seriálu nadšený

Seriál si získal plno pozitivních komentářů a více než 60% hodnocení na ČSFD. Hlavní role ztvárnili Anna Fialová coby Iveta, Ondřej Brzobohatý coby Ladislav Štaidl nebo Vojtěch Vodochodský jako Petr Sepéši.

Diváci u druhé série obdivovali hlavně Ondřeje Brzobohatého, který ztvárnil skladatele Ladislava Štaidla. „Nejvíc se za mě povedl Ondra Brzobohatý, to je neskutečná podoba, maskéři odvedli vynikající práci,“ nechala se slyšet uživatelka Slávka na sociálních sítích. Výkon Brzobohatého pochválil i Artur Štaidl, syn Ladislava. „Mně to přijde opravdu krásné. Michal s celým týmem udělali úplně úžasně už první sérii. Líbí se mi i ta kamera, kluci to dělají skvěle. Je to opravdu geniální. Stejně jako u první řady i u té druhé jsme vše s Michalem Samirem probírali předem,“ prozradil pro TV Nova.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy