V médiích se v posledních dnech rozjela vášnivá debata o tom, zda je fér, že má vítězka letošního Wimbledonu Petra Kvitová trvalé bydliště v Monaku, a tudíž neplatí daně u nás a Česko z toho má prd.

Kontroverzního tématu si samozřejmě všiml i Tomáš Klus (28), který se rád vyjadřuje ke všemu a ke všem, co zrovna hýbe Českem. „Dovolte prosím ještě vyjádření podpory Petře Kvitové. Není mi ouplně blaze, přihlédnu-li k oné bradavici na české povaze. Jaký to úspěch jedince a my zas řešíme mince… Jsem pln obdivu k jejímu umu a nehledím na sumu, natožpak kde jest ona daněna, poněvadž to je každého věc … a pakliže je stát nenasyta a bere furt víc a dává míň (poněvadž mince jsou kulaté a snadno se kutálej všudemožně, třeba ta dálnice mezi Prahou a Brnem jimi bude dlážděna), tak co mu nedat vale. Čílíme se, ale znova pozdě – nad důsledkem. Kdo z nás však pomyslel na příčinu takových rozhodnutí? Jsem pyšnej na wimbledonskou královnu i monackou princeznu. Sportu zdar,“ napsal Klus na svou facebookovou stránku, kde fanynkám padá čelist z toho, jak je jejich idol osvícený a sluníčkový snad víc než Daniel Nekonečný.

Naposledy se Klus zastával kontroverzního rappera Řezníka, kterého loni pořadatelé Českého slavíka diskvalifikovali z kategorie Hvězda internetu.

Klus patří u nás mezi nejvíce vydělávající zpěváky, a tak je jasné, že z jeho příjmů plynou do státní kasy slušné peníze, takže chápe, že je výhodnější mít konto v nějakém tom daňovém ráji. Možná i on brzy přestěhuje svůj účet tam, kde mu z jeho zisků nebude stát vycucávat značnou částku v podobě daní.