Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Hlasatel pravdy Klus se zastává kritizované Kvitové, sám asi také nechce platit daně

Tomáš Klus se na Facebooku vyjádřil k Petře Kvitové.
Zdroj: archiv

V médiích se v posledních dnech rozjela vášnivá debata o tom, zda je fér, že má vítězka letošního Wimbledonu Petra Kvitová trvalé bydliště v Monaku, a tudíž neplatí daně u nás a Česko z toho má prd.

Kontroverzního tématu si samozřejmě všiml i Tomáš Klus (28), který se rád vyjadřuje ke všemu a ke všem, co zrovna hýbe Českem. „Dovolte prosím ještě vyjádření podpory Petře Kvitové. Není mi ouplně blaze, přihlédnu-li k oné bradavici na české povaze. Jaký to úspěch jedince a my zas řešíme mince… Jsem pln obdivu k jejímu umu a nehledím na sumu, natožpak kde jest ona daněna, poněvadž to je každého věc … a pakliže je stát nenasyta a bere furt víc a dává míň (poněvadž mince jsou kulaté a snadno se kutálej všudemožně, třeba ta dálnice mezi Prahou a Brnem jimi bude dlážděna), tak co mu nedat vale. Čílíme se, ale znova pozdě – nad důsledkem. Kdo z nás však pomyslel na příčinu takových rozhodnutí? Jsem pyšnej na wimbledonskou královnu i monackou princeznu. Sportu zdar,“ napsal Klus na svou facebookovou stránku, kde fanynkám padá čelist z toho, jak je jejich idol osvícený a sluníčkový snad víc než Daniel Nekonečný.

Naposledy se Klus zastával kontroverzního rappera Řezníka, kterého loni pořadatelé Českého slavíka diskvalifikovali z kategorie Hvězda internetu.

Klus patří u nás mezi nejvíce vydělávající zpěváky, a tak je jasné, že z jeho příjmů plynou do státní kasy slušné peníze, takže chápe, že je výhodnější mít konto v nějakém tom daňovém ráji. Možná i on brzy přestěhuje svůj účet tam, kde mu z jeho zisků nebude stát vycucávat značnou částku v podobě daní.

Související články

Další články