Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Hitler a ta parta: 9 osobností, které jste nikdy předtím takhle neviděli

Hitler
+ Dalších 8 fotografií

Určitě máte nějaké zaryté představy o slavných lidech, kteří vlastně po celý váš život vypadají stejně a mají určitý legendární status. Albert Einstein je nepřekonaný matematik, Adolf Hitler je největší zrůda novodobých dějin a Eminem patří mezi drsňáky, kteří vychrlí dvacet slov za jednu sekundu a všechna jsou s hvězdičkou.

Překvapivě ale i tyhle ikony jsou jen obyčejní lidé, kteří ve svém soukromí odhalují dosud nepoznané úhly své osobnosti. Věděli jste například, že manželé Clintonovi spolu na kolejích nepohrdli pěkně ubaleným jointem?

Že Eminem byl na střední škole hubené kostnaté nic s postavou závodního chrousta a hnědými vlasy, kterého pořád šikanovali? A v šestnácti letech si dokonce bral na sebe trička s Alfem?

A napadlo vás někdy zjišťovat, jak vypadal Josif Stalin zamlada? Při pohledu na něj začnou ženské části světa okamžitě vlhnout kalhotky, protože mladý Džugašvili vypadá jako playboy ze stříbrného plátna a ne jako masový vrah.

Odteď až zase někde uvidíte záběry těchto historických legend, vzpomenete si na to, že Hitler je docela usměvavý pán, Einstein vypadá jako váš strejda Pepa, Stephen Hawking byl docela štramák a doutníky Winstona Churchilla byly větší než jeho chlouba v plavkách.

Mohlo by vás zajímat

Další články