Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

HIT INTERNETU: Tato těhotná modelka boří mýty o těhotenství. Podívejte se na její břicho v 6. měsíci!

Její břicho je v 6. měsíci těhotenství neuvěřitelné.
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Těhotná modelka Hannah Polites (25) se stala hitem internetu. Na svém Instagramu totiž zveřejňuje fotografie, kde je v 6. měsíci těhotenství. Její břicho je neuvěřitelné a už za to sklidila i kritiku. Všichni jsou v šoku a některé matky to nedokáží pochopit.

Po tom, co Hannah Polites začala zveřejňovat na svém Instagramu fotografie, kde hrdě ukazuje svoje břicho v 6. měsíci těhotenství, získala si spoustu fanoušků, ale i odpůrců. Někteří ji kritizují za to, jak její břicho vypadá. Na to, že je modelka v 6. měsíci, je hodně hubená a břicho má opravdu malé.

Ona tak boří veškeré mýty o těhotenství, že žena musí být zaručeně tlustá a přibrat. Její plod je v naprostém pořádku a ona o sebe jen pečuje a stará se o svůj zdravý životní styl. Ráda jí čerstvé potraviny, nepřejídá se a denně cvičí. Negativní reakce se Hannah snaží nevnímat.

„Negativní komentáře si rozhodně neberu k srdci. Zvlášť proto, že jsem udělala správné rozhodnutí, co se týká výživy a cvičení v mateřství,“ řekla modelka. Podle doktorů je její plod zdravý, a dokonce o 20 % větší, než by měl být v 6. měsíci těhotenství. To, že má malé břicho, je způsobeno pouze cvičením a zdravým životním stylem.

„Nepočítám kalorie, nejsem blázen. Jen se zajímám o zdravou výživu a věřím, že tak vyživí moje tělo co nejpřirozeněji. Miluju čerstvé místní produkty a nakupuji převážně na trzích,“ napsala Hannah na svých internetových stránkách. Chce zároveň dodat sílu budoucím matkám a motivovat je, aby i v těhotenství vypadaly sexy a bylo jim dobře.

Většina matek podle ní jen jí a válí se u televize. A to by Hannah nikdy nedopustila. „I nadále budu zveřejňovat fotografie z mého těhotenství, chci být vzorem pro ostatní budoucí matky,“ uzavřela modelka, kterou na jejím Instagramu sleduje více než milion lidí.

Související články

Další články