Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Herečka Veronika Nová se bude vdávat: Známe detaily svatby!

Zdroj: herminapress.cz

Herečka Veronika Nová (26) plánuje na letošní léto svatbu. Jejím vyvoleným se stal režisér úspěšného seriálu Vyprávěj Biser A. Arichtev (36). Jak bude veselka probíhat?

„Budeme se brát v létě, ale kdy přesně, zatím nechci říkat. Šaty si navrhnu sama s pomocí Terezy Sabáčkové, která mi je ušije,“ prozradila eXtra.cz Nová. Svatba by měla proběhnout pouze v úzkém rodinném kruhu s několika nejbližšími přáteli, za družičky jí půjdou její nejlepší kamarádky z umělecké branže Nikol Štíbrová a Martina Pártlová. Podle našich informací za plánovaným sňatkem není těhotenství Veroniky. Do budoucna by si ale dítě samozřejmě přála.

Veronika před Arichtevem chodila s Michalem Kavalčíkem, který je známý jako Ruda z Ostravy. Potom, co se seznámila se svým budoucím manželem, kývla na žádost o ruku na romantické dovolené v Thajsku. Pár spolu chodí už tři čtvrtě roku.

Související články

Další články