Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Herečka, které hackeři ukradli nahé fotky, ukázala NADUPANÝ DEKOLT! Scarlett Johansson je fakt kus!

Scarlett Johansson je opravdu kočka!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
Scarlett Johansson patří mezi jedny z nejkrásnějších a nejžádanějších hereček. Když jí před pár lety ukradli hackeři nahé fotky, které měly být použity jen k soukromým účelům, pěkně se tahle blonďatá krasavice naštvala. Ovšem jinak je to anděl s ďáblem v těle. Její rajcovní výstřihy dráždí nejednoho muže. Shodou okolností tahle kočka zítra oslaví své dvaatřicáté narozeniny.

Kočička Scarlett Johansson je americká herečka a zpěvačka, která svoji první roli získala už v roce 1994 ve filmu Všude dobře, doma nejlíp. Scarlett měla hereckou kariéru dávno předurčenou. Její matka je totiž producentka a rozhodně nezahálela a už od malička chodila se Scarlett na různé konkurzy.

A vyplatilo se. Dnes je Scarlett jednou s nejvyhledáva­nějších a nejkrásnějších hereček.

V roce 2008 se provdala za herce Ryana Reynoldse. Vztah bohužel nevydržel a už v roce 2011 se pár rozvedl. Nedlouho potom měla tahle blonďatá krasavice pletky s o dost starším hercem, Seanem Pennem. Ale ani tady vztah nedopadl.

Momentálně je herečka již dva roky šťastně vdaná a vychovává se svým partnerem, vlastníkem reklamní agentury dcerku.

V roce 2011 obletěly celý svět soukromé snímky Scarlett, kde byla úplně nahá. Herečka právem zuřila a požádala o pomoc FBI. Viník byl nakonec odsouzen a poslán do vězení na deset let. Už tehdy se hovořilo o velké kauze, do které byly zapleteny i další celebrity.

Jenomže už o tři roky později se vyrojily opět další nahé fotky, které měly jasně sloužit k soukromým účelům. Jenom není jasné, zda je oblíbená herečka posílala exmanželovi Ryanu Reynoldsovi nebo exmilenci Seanu Pennovi.

Scarlett je opravdu nádherná žena a je velmi obtížné koukat jí přímo do očí. Herečka si totiž libuje v nadupaných dekoltech, které více odkrývají, než skrývají. Podívejte se na nejžhavější fotky téhle kočky.

Související články

Další články