Kočička Scarlett Johansson je americká herečka a zpěvačka, která svoji první roli získala už v roce 1994 ve filmu Všude dobře, doma nejlíp. Scarlett měla hereckou kariéru dávno předurčenou. Její matka je totiž producentka a rozhodně nezahálela a už od malička chodila se Scarlett na různé konkurzy.

A vyplatilo se. Dnes je Scarlett jednou s nejvyhledáva­nějších a nejkrásnějších hereček.

V roce 2008 se provdala za herce Ryana Reynoldse. Vztah bohužel nevydržel a už v roce 2011 se pár rozvedl. Nedlouho potom měla tahle blonďatá krasavice pletky s o dost starším hercem, Seanem Pennem. Ale ani tady vztah nedopadl.

Momentálně je herečka již dva roky šťastně vdaná a vychovává se svým partnerem, vlastníkem reklamní agentury dcerku.

V roce 2011 obletěly celý svět soukromé snímky Scarlett, kde byla úplně nahá. Herečka právem zuřila a požádala o pomoc FBI. Viník byl nakonec odsouzen a poslán do vězení na deset let. Už tehdy se hovořilo o velké kauze, do které byly zapleteny i další celebrity.

Jenomže už o tři roky později se vyrojily opět další nahé fotky, které měly jasně sloužit k soukromým účelům. Jenom není jasné, zda je oblíbená herečka posílala exmanželovi Ryanu Reynoldsovi nebo exmilenci Seanu Pennovi.

Scarlett je opravdu nádherná žena a je velmi obtížné koukat jí přímo do očí. Herečka si totiž libuje v nadupaných dekoltech, které více odkrývají, než skrývají. Podívejte se na nejžhavější fotky téhle kočky.