Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Herečka Krobotová urážela kolegy. Víme, proč Ivanou Gottovou a spol. tak hrozně opovrhuje!

Lenka Krobotová se pustila do Ivany Gottové.
Zdroj: Profimedia.cz
Ta má ale pořádně nabroušený jazýček. Herečka Lenka Krobotová se dost rozvášnila a urážela všechny, koho se dalo. Kvůli čemu pohrdá Ivanou Gottovou a dalšími kolegy ze šoubyznysu? Tomu byste nevěřili, jak se nad ostatní povyšuje.

Tomu se snad ani nechce věřit. Herečka Lenka Krobotová (39), sice tedy absolventka DAMU a držitelka Českého lva, ale dost prospěchářská dcerka známého herce Miroslava Krobota (64). Není ani žádným tajemstvím, že hraje především ve filmech svého táty, dokonce to sama i přiznává.

Ale i tak jí pěkně narostl hřebínek a povyšuje se nad své kolegy a známé lidi z českého šoubyznysu. Lence totiž nevoní lidé, kteří studovali na profláklé Univerzitě Jana Amose Komenského, kde studovala i spousta celebrit. Jenže herečka asi tuto školu neuznává a vysmívá se všem, co ji studovali.

„Ta škola vás určitě hodně naučila,“ smála se zlomyslně Krobotová, která si asi myslí, že snědla všechnu moudrost světa.

Přitom na té škole studovali Ivana Gottová (40), Jiří Mádl (29) či Iva Kubelková (38), kteří se zrovna nejeví jako analfabeti, kteří se jen tak někde upíchli, aby prostě chodili na vysokou. Ale tím Lenka asi opovrhuje, myslí si, že soukromá škola vás nedokáže nic naučit, tak proč se jim nevysmát.

Související články

Další články