Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Herečce z Irska v Česku zkazili plastiku! Její rty vypadaly jako po útoku sršňů, kvůli koňským nozdrám nemohla dýchat

Barbara Naughton si nechala v Česku udělat plastiku a nedopadlo to
vůbec dobře.
Zdroj: Channel 5

Barbara Naughton (32) z Irska se živí jako příležitostná herečka. Chtěla si nechat zvětšit rty a upravit nos, který se jí zkřivil po jedné nehodě, a myslela si, že se jí vyplatí udělat si plastiku v zahraničí. Pro zákrok si vybrala kliniku v Praze, jenže to netušila, že dílo dopadne katastroficky.

Pár dnů po zákroku se začalo Barbaře špatně dýchat, její nosní dírky připomínaly koňské nozdry a rty stále nesplaskávaly. „Pokaždé, když jsem se na sebe podívala, nenáviděla jsem se. Myslela jsem, že když si nechám zákrok udělat v zahraničí, vyjde to levněji, ale dostanu stejnou kvalitu jako kdekoliv jinde,“ prozradila žena v pořadu na televizním kanálu Channel 5.

Po operaci se vzbudila v hodně špatném stavu, nemohla dýchat a její horní ret vypadal jako po náletu sršňů. Když se chirurga zeptala, co to znamená, řekl jí, že je to normální a že se to za pár měsíců spraví. To se bohužel nestalo, a když lékař nabídl Barbaře zdarma reoperaci, dala klinice znovu šanci. Ani druhý pokus se nepovedl a Irce zůstaly jen oči pro pláč. „Ztratila jsem svůj úsměv, už to nejsem já,“ dodala Naughton, která za všechny operace zaplatila dohromady asi 9 000 liber (cca 270 000 Kč).

Související články

Další články