Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Herec Tomáš Hanák ukázal svého pubertálního syna. Podědil po něm jeho pověstné charisma?

Zdroj: profimedia.cz
Jeden z našich nejvíce charismatických herců Tomáš Hanák se večírkům a celkově veřejnosti radši vyhýbá, ale teď udělal výjimku a vyšel si do divadla i se svým synem Tomášem juniorem. Potatil se a může také lovit dívky na pohledný obličejíček jako táta?

Herec Tomáš Hanák (58) nikdy neměl o ctitelky nouzi, na svoje charisma balil ženy všech věkových kategorií. Jak je na tom jeho šestnáctiletý syn Tomáš?

Moc se tátovi nepodobá, ale i tak má hezkou tvářičku, na kterou loví určitě spousty svých pubertálních vrstevnic. Bylo na něm v divadle vidět, že je na svého tátu pyšný a rád se s ním ukazuje, i když to tak moc častý jev není.

To spíš Tomáš starší se obává synovy plnoletosti. Bývalý alkoholik si dal totiž slib, že až bude Tomovi 18 let, tak se bude moct zas napít, jenže už teď z toho má obavy, aby do toho zas nespadl. Alkohol mu málem zničil nejen hereckou kariéru, ale také téměř rozbil rodinu. Často totiž po svých mejdanech nechodil domů a moc si z vyrůstání syna nepamatuje.

Ale tak snad do toho zas nespadne, byla by ho opravdu škoda. A hlavně by se syn nedmul pýchou jako na poslední společenské akci, kam doprovázel svého slavného tátu.

Související články

Další články